you're offline

USŁUGI

wifi.png

Bezpłatne WiFi

Bezpłatne WiFi

Na terenie galerii handlowej możesz śmiało korzystać z bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego internetu i surfować bez ograniczeń.
 
prasa.png

Książki i prasa

Książki i prasa

Zanurz się w bogatej ofercie multimediów, książek i prasy w salonach Empik, In Medio oraz księgarni Świat Książki!
pralina.png

Pralnia

Pralnia

Przywróć doskonały wygląd swoim ubraniom, butom oraz domowym tekstyliom. Pralnię 5asec znajdziesz w pasażu tuż przy hipermarkecie Auchan.
 
opticzny.png

Salon optyczny

Salon optyczny

Odwiedź salony Lynx Optique i Vision Express, gdzie zadbasz o wzrok i dobierzesz idealne okulary korekcyjne, słoneczne oraz soczewki kontaktowe!
 
apteka.png

Apteka

Apteka

Znajdziesz tu leki oraz bogaty wybór suplementów diety, a także dermokosmetyki. Apteka Starowiejska mieści się przy wejściu „Łeba”.
 
kantor.png

Kantor

Kantor

Bezpiecznie wymień pieniądze! Kantor Green znajdziesz w pasażu tuż przy hipermarkecie Auchan.   
 
bankomat.png

Bankomat

Bankomat

Wolisz płacić za zakupy gotówką? Pieniądze wpłacisz i wypłacisz w kilku bankomatach i wpłatomatach w pasażu przy hipermarkecie Auchan
podrozy.png

Biuro podróży

Biuro podróży

Odkryj miejsca na udany wypoczynek i wyrusz we wspaniałą podróż! Niezapomnianą przygodę rozpoczniesz w renomowanych salonach biur podróży Itaka i Rainbow.
 
dzieci.png

Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Wewnętrzny plac zabaw dla dzieci

Odwiedź wraz z dziećmi nasz bezpłatny plac zabaw i wspólnie wyruszcie w rejs do krainy fantazji! Plac zabaw znajdziesz na statku „Rumski Korsarz” w pasażu galerii handlowej. Niezwykłe okazje do zabawy czekają na dzieci również w „Bajkowym Labiryncie”. Ahoj przygodo!
 
dziecka.png

Pokój rodzica i dziecka

Pokój rodzica i dziecka

Tu podczas zakupów nakarmisz i przewiniesz malucha. W naszej galerii handlowej znajdziesz dwa pokoje rodzica i dziecka. Pierwszy z nich mieści się tuż przy placu zabaw na statku „Rumski Korsarz”, a drugi obok cukierni Sowa.  
 
parking.png

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking

Bez trudu zaparkujesz samochód na naszym bezpłatnym parkingu. Czeka na Ciebie ponad 2 tysiące miejsc parkingowych, również specjalnie oznakowanych dla rodzin.
 
miejsca.png

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Na naszym parkingu wydzieliliśmy 30 wygodnych miejsc dla osób niepełnosprawnych. Można je znaleźć w pobliżu wejść do galerii handlowej.  
 
benzynowa2.png

Stacja benzynowa

Stacja benzynowa

Tuż przy parkingu znajdziesz stację benzynową Auchan. Tanio zatankujesz samochód i wyruszysz w dalszą drogę.
 
rowerow.png

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów

Wspieramy zielony transport i ułatwiamy zakupy rowerzystom. W razie potrzeby naprawisz u nas rower i wyruszysz w dalszą drogę. Potrzebne narzędzia znajdziesz tuż przy wiacie rowerowej w pobliżu wejścia „Hel”.
 
auchan.png

Hipermarket Auchan

Hipermarket Auchan

Tu czekają na ciebie różnorodna oferta, atrakcyjne ceny i wyjątkowe promocje. Możesz wybierać spośród znanych marek i lokalnych produktów.
 
decathlon.png

Decathlon

Decathlon

Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wyruszyć w podróż lub uprawiać ulubioną dyscyplinę sportu.
 
leroymerlin.png

Leroy Merlin

Leroy Merlin

Szukasz pomysłu na nowy wystrój domu? Planujesz remont mieszkania, a może myślisz o metamorfozie ogrodu? Tu znajdziesz inspiracje i potrzebne Ci produkty.