you're offline

Letnia wyprzedaż

Od 17-07 do 11-08

add this event to your calendar

choose your application

swiat_ksiazki-druga_ksiazka-50-15072020-390.jpg

Mamy wspaniałą informację dla czytelników i moli książkowych. W Księgarni Świat Książki panuje teraz letnia wyprzedaż! Przy zakupie dwóch książek za jedną z nich (tańszą) zapłacicie połowę ceny.

Promocja obejmuje wszystkie książki z wyłączeniem podręczników, literatury obcojęzycznej oraz pozycji rabatowanych w ofercie przykasowej.

Biegnijcie do Księgarni Świat Książki. Znajduje się ona na prawo od wejścia ŚWIDNICA.

„Wyspa nieopisana” Paullina Simons

To ostatnia część znakomitej trylogii „Kres” Paulliny Simons. W Księgarni Świat Książki kupicie tę książkę w promocji „druga książka -50%”.

Julian, który stracił w życiu już wszystko, co kochał, postanawia ocalić kobietę, z którą łączy go nierozerwalna więź. Razem z Josephine muszą przeciwstawić się mrocznej sile, która chce ich zniszczyć. Okrutny los pokazuje osobom, które teoretycznie nie mają już nic do stracenia, że zawsze znajdzie się coś, co można utracić.

„Ostatnia debiutantka” Lesley Lokko

Lubicie niebanalne powieści historyczne? Koniecznie sprawdźcie „Ostatnią debiutantkę” Lesley Lokko. Książkę znajdziecie w Księgarni Świat Książki, który znajduje się na prawo od wejścia ŚWIDNICA.

To opowieść oparta na dziejach dramatu rodzinnego i ściśle skrywanych sekretów z lat 30. XX wieku.

„Żebrząc o śmierć” Graham Masterton

Mistrz thrillerów powraca w wielkim stylu. „Żebrząc o śmierć” Grahama Mastertona bierze udział w promocji „druga książka -50%”, która panuje w Księgarni Świat Książki.

Jeszcze nie skończył się styczeń, a liczba zabójstw w Cork przekroczyła już tę z całego poprzedniego roku. Ogarnięcie tego chaosu, ustalenie, które z tych spraw są ze sobą powiązane i w jaki sposób, będzie od Katie Maguire wymagało nadludzkiego wysiłku. I znowu znajdzie się w sytuacji, w której będzie zagrożone jej własne życie.

„Cham niezbuntowany” Rafał A. Ziemkiewicz

„Cham niezbuntowany” Rafała A. Ziemkiewicza to subiektywny traktat publicystyczny, który – jak sam autor mówi – powstała w skutek „chorowania na Polskę”. W tej książce przeczytacie o współczesnych problemach, które według Ziemkiewicza mają korzenie w nieprzepracowanej historii.

„Ja, inkwizytor” Jacek Piekara

W Księgarni Świat Książki pojawiła się kolejna książka z cyklu „Ja, inkwizytor”, będąca jednocześnie domknięciem mniejszego cyklu, zwanego „ruską trylogią”. W tej książce autor domknął wątki rozpoczęte w "Przeklętych krainach" i "Przeklętych kobietach".

Losy bohaterów splatają się w zatruty węzeł intryg i zdrad. Trylogia ta stanowi osobną całość i może być czytana niezależnie od innych książek o Mordimerze Madderdinie, a nawet bez wcześniejszej ich znajomości.

„Malarz dusz” Ildefonso Falcones

Czy są tu fani niezastąpionego Ildefonso Falconesa? „Malarz dusz”, jego najnowsza książka, dostępna jest w Księgarni Świat Książki i bierze udział w promocji „druga książka -50%!
Barcelona, rok 1901. Przez miasto przetacza się fala niepokojów społecznych. Ubóstwo najbiedniejszych dzielnic kontrastuje z bogactwem dużych eleganckich alei, wzdłuż których wyrosły już niezwykłe budynki, symbol nadejścia epoki modernizmu. W tym wszystkim Dalmau Sala, artysta, który soi na rozstaju dawnego porządku i nowego. Musi odnaleźć swoją ścieżkę i wartości, które są bliskie jego sercu.

„Wyzwanie stoika” William B. Irvine

„Wyzwanie: stoicyzm” to poradnik dla tych, którzy są zestresowani i nie wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Ta optymistyczna książka jest zbiorem wiedzy i mądrości, które William Irvine, profesor filozofii, zgromadził w trakcie swojego życia i badań. Znajdziecie tam sposoby na to, jak radzić sobie ze stresem i napięciami dnia codziennego.

Ta pozycja bierze udział w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki.

„Moje bardzo włoskie wakacje” Sue Roberts

Spakowani na wakacje? No dobrze, a jaką książkę ze sobą zabieracie? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, koniecznie sprawdźcie „Moje bardzo włoskie wakacje” Sue Roberts. To komedia romantyczna, którą kupicie w Księgarni Świat Książki w promocji „druga książka -50%”.

„Wakacje” T.M.Logan

To miały być idealne wakacje. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to, że Kate podejrzewa swojego męża o zdradę. Co gorsza, Kate jest niemal pewna, że jego kochanką jest jedna z jej przyjaciółek. Tylko która…? Kiedy kobieta jest już bliska poznania prawdy, uświadamia sobie, że jest ktoś, kto gotów jest zabić po to, by Kate nie dowiedziała się, o co właściwie chodzi.

Najnowszą książkę Logana, autora „29 sekund” i „Kłamstw”, kupicie w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki.

add this event to your calendar

choose your application

Share