you're offline
Wróć

Zobacz teatr magicznych baniek!

16/11
rumia-smyki-teatrzyki-12112019-390.jpg
Jaka jest najlepsza recepta na dobre samopoczucie wszystkich dzieci? Już 16 listopada maluchy biorące udział w przedstawieniu przekonają się, że zabawa z bańkami mydlanymi wprawia wszystkich w świetny nastrój! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny! 

Czas przenieść się do fantastycznego świata teatru i magii! 16 listopada nasze Centrum zamieni się w… kosmos bańkowy, w którym nie istnieje grawitacja, a ulotne rekwizyty tworzą niezapomniane wrażenia! Dzieci przeniosą się do świata scenicznej zabawy i magicznych sztuczek, współtworząc z aktorami przedstawienie. 

Bańkowe przedstawienie to niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny. Spektakl będzie pełen niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, a w przedstawionej historii nie zabraknie niecodziennych figlów i niezwykłych przygód. Udział w wydarzeniu to niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do ogromnej bańki mydlanej! 

Teatrzyk odbędzie się 16 listopada. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie, o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp bezpłatny. 

Serdecznie zapraszamy! 
 
Share