you're offline
Wróć

Zobacz kolorowe laboratorium!

Od 15/09 do 14/09
rumia-akademia_odkrywcow-04062019-390.jpg
Wszystkie kolory tęczy będzie można zobaczyć 14 września w naszym Centrum. Podczas kolejnego spotkania z cyklu „Akademia małych odkrywców” dzieci będą poszerzać wiedzę i obejrzą barwne eksperymenty. Wstęp wolny!

Z koloru czerwonego, niebieskiego i żółtego wyczarujemy wszystkie kolory tęczy! Dzieci odwiedzające 14 września nasze Centrum dowiedzą się wielu faktów i ciekawostek o kolorach, które zostaną przedstawione dzięki barwnym eksperymentom.

Kolorowe laboratorium zachwyci nawet największych sceptyków!

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, czym są kolory podstawowe, a które zaliczamy do pochodnych oraz jak można je rozdzielać. Uczestnicy zajęć zobaczą, w jaki sposób rozdziela się światło na poszczególne barwy oraz poznają specjalistyczne urządzenia służące do pomiarów ilości i barwy światła. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane barwniki luminescencyjne, które mieszane w różnych proporcjach pozwolą uzyskać dowolny kolor. Będzie się działo!

„Akademia małych odkrywców” odbędzie się 14 września. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 18:00. Udział w zabawie jest bezpłatny.  

Serdecznie zapraszamy!
Share