you're offline
Wróć

Zielony gość odwiedzi Centrum!

19/10
rumia-smyki-teatrzyki-15102019-390.jpg
„Hik hek hok, a na Was czeka smok!” – już w sobotę 19 października zielony stwór odwiedzi wszystkie maluchy w naszym Centrum. Będzie on jednym z bohaterów spektaklu o wyjątkowo leniwym królu Histeriuszu. Opowieść, przedstawiona w ramach cyklu bezpłatnych przedstawień teatralnych, z pewnością przypadnie maluchom do gustu. Wstęp wolny!

Choć nasze Centrum odwiedzi smok, to maluchy nie mają się czego bać. Zielony stwór będzie nieproszonym gościem na zamku leniwego króla Histeriusza, dlatego cała królewska świta będzie musiała uciekać z dworu. Czy niezapowiedziany wizytator wpłynie na zachowanie leniwego króla, a dworzanie będą mogli odetchnąć z ulgą? 

Spektakl pt. „O Smoku i królu leniuchu” będzie nie tylko wspaniałą zabawą, lecz także lekcją szlachetnych zasad zachowania. Ciekawa oprawa wizualna i muzyczna z pewnością zapadnie w pamięci najmłodszych widzów, a nieoczekiwany zwrot akcji da maluchom do myślenia. 

Teatrzyk pt. „O smoku i królu leniuchu” odbędzie się 19 października. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Serdecznie zapraszamy!  
 
Share