you're offline
Wróć

Zaproś wiosnę do domu

25/03
rumia-senior_aktywny-17032023-390.jpg
Słońce coraz częściej zagląda do okien i dni są coraz dłuższe – to znak, że wiosna zbliża się wielkimi krokami. Aby umilić oczekiwanie na nią, warto udekorować dom kolorowymi ozdobami.

Podczas kolejnego spotkania kreatywnego dla seniorów w naszym centrum handlowym będzie można wykonać wiosenne wianki z motywami wielkanocnymi. Zajęcia odbędą się 25 marca w godzinach 12.00-17.00. Wstęp wolny.

Do stworzenia kolorowych dekoracji posłużą kolorowe kawałki płótna i juty, sznurki, włóczki, które uczestnicy warsztatów będą umieszczać na obręczach. Powstałą w ten sposób bazę dekoracji będzie można ozdobić za pomocą kwiatów, barwnych pomponów i różnorodnych elementów dekoracyjnych. Nie zabraknie wśród nich dodatków o wielkanocnym charakterze. Dzięki temu powstaną kompozycje, które ułożone na stole lub powieszone na drzwiach wprowadzą do domowego wnętrza świąteczny nastrój.

Warsztaty w ramach cyklu „Kreatywny senior” w Porcie Rumia są okazją do spotkania osób w podobnym wieku, które interesuje sztuka i lubią własnoręcznie wykonywać dekoracje. Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny, a uczestnicy na miejscu znajdą wszelkie przybory potrzebne do wykonania dekoracji.

Następna okazja do wzięcia udziału w cyklu pojawi się 15 kwietnia, gdy w trakcie spotkania będzie można wykonać ozdoby i przedmioty metodą upcyklingu.  

Zapraszamy!