you're offline
Wróć

Zapraszamy na giełdę płyt winylowych!

20/05
rumia-gielda_plyt_winylowych-04052022-390.jpg
Giełda płyt winylowych powraca do Portu Rumia! Wszystkich, którzy cenią wyjątkowe brzmienie dźwięków z czarnej płyty, zapraszamy na giełdę płyt winylowych w piątek 20 maja w pasażu naszej galerii handlowej!

Pasaż naszej galerii wypełnią stoiska, na których będzie można znaleźć tysiące płyt winylowych, a także płyty CD i kasety magnetofonowe, które obecnie również cieszą się coraz większą popularnością.

Giełda płyt winylowych będzie doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoją domową kolekcję lub kupić trafiony prezent dla każdego miłośnika muzyki. Swoje zbiory zaprezentują liczni sprzedawcy z Polski i zagranicy, którzy chętnie podzielą się wiedza i poradzą, jaki egzemplarz wybrać. Coś dla siebie znajdą miłośnicy wszelkich gatunków muzycznych. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt i kaset przed zakupem.

Giełda płyt winylowych odbędzie się w piątek 20 maja w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu, czyli od godziny 9:00 do 20:00. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!