you're offline
Wróć

Zapraszamy na giełdę płyt winylowych!

04/02
rumia-gielda_plyt_winylowych-28012022-390.jpg
Mamy nie lada gratkę dla miłośników dźwięków z czarnej płyty! Wszystkich, którzy cenią wyjątkowe brzmienie wydobywające się z gramofonu, zapraszamy na giełdę płyt winylowych, która odbędzie się w piątek 4 lutego w naszej galerii handlowej!

Pasaż naszej galerii wypełnią stoiska, na których będzie można znaleźć tysiące płyt winylowych, a także płyty CD i kasety magnetofonowe, które obecnie również cieszą się coraz większą popularnością.

Giełda płyt winylowych będzie doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoją domową kolekcję lub kupić trafiony prezent dla każdego miłośnika muzyki z czarnej płyty. Swoje zbiory zaprezentują liczni sprzedawcy z Polski i zagranicy, którzy chętnie podzielą się wiedza i poradzą, jaki egzemplarz wybrać. Coś dla siebie znajdą miłośnicy wszelkich gatunków muzycznych. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt i kaset przed zakupem.

Giełda płyt winylowych odbędzie się w piątek 4 lutego w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu, czyli od godziny 9:00 do 20:00.

Serdecznie zapraszamy!