you're offline
Wróć

Zapraszamy na comiesięczne teatrzyki dla dzieci

14/01
rumia-rodzinne_soboty_z_teatrzykiem-10012023-390.jpg
Barwny świat teatru wypełniony baśniowymi postaciami po raz kolejny zagości w naszej galerii handlowej! Mali widzowie i ich rodzice poznają niezwykłe historie i ich bohaterów.

Cykl bezpłatnych przedstawień pt. „Rodzinne soboty z teatrzykiem” w naszej galerii handlowej otworzy spektakl pt. „Recepta na odwagę”. Przedstawienie będzie można obejrzeć w sobotę 14 stycznia o godzinie 13.00 i 16.00 w pasażu naszego centrum handlowego.

Po raz kolejny zapraszamy najmłodszych do udziału w teatralnej przygodzie! Młodzi widzowie poznają barwnych bohaterów oraz pełne niespodziewanych zwrotów historie, dzięki którym przekonają się, jak ważne są uniwersalne wartości, jak przyjaźń, szczerość czy wrażliwość.

Każdy spektakl będzie odegrany dwukrotnie w ciągu dnia – o godzinie 13.00 oraz o godzinie 16.00 w pasażu naszego centrum handlowego.

Cykl bezpłatnych spotkań z teatrzykiem rozpocznie przedstawienie pt. „Recepta na odwagę”. Dzieci, które zasiądą przed teatralną sceną w pasażu naszego centrum handlowego poznają historię mieszkańców lasu – to dwa zające, puchacz, kruk oraz wilk. Jeden z zająców to wesoły i bystry Kicek, któremu jednak brakuje odwagi. Czy uda się mu ją zdobyć i przezwyciężyć trudne sytuacje, które spotkają go w lesie? Tego będzie można dowiedzieć się już podczas styczniowego rodzinnego spotkania z teatrzykiem.   

W kolejne miesiące w ramach cyklu „Rodzinne soboty z teatrzykiem” będzie można obejrzeć spektakle:

    • 11 lutego „Szewc Dratewka”
    • 11 marca „Czerwony Kapturek”

Zapraszamy do wspólnej teatralnej przygody!