you're offline
Wróć

Zapraszamy do fascynującego świata teatru

13/05
rumia-rodzinne_soboty_z_teatrzykiem-28042023-390.jpg
Bezpłatne przedstawienie dla dzieci pełne klasyki poezji dziecięcej odbędzie się 13 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Spektakl pt. „Kolorowe wiersze” zostanie zagrany dwa razy – o godz. 13 i 16. Wydarzeniu z cyklu „Rodzinne soboty z teatrzykiem” będą towarzyszyły warsztaty kreatywne dla dzieci, podczas których powstają upominki na zbliżający się Dzień Mamy.

Dzieci uwielbiają spektakle teatralne, ponieważ zapewniają im one wiele pozytywnych emocji i pobudzają wyobraźnię. Na małych widzów przedstawienia pt. „Kolorowe wiersze” z lubianego cyklu „Rodzinne soboty z teatrzykiem” czekają niezapomniane doświadczenia.

Przedstawienie grane w formule kabaretowej przybliży widzom klasykę poezji dziecięcej. Bajecznie kolorowa scenografia rozbawi możliwościami animacyjnymi i nieoczekiwanymi kształtami. Będzie wiele okazji do wspólnej, dobrej zabawy z aktorami na żywo. Na scenie nie zabraknie takich klasyków jak: „Chory kotek”, „Stefek burczymucha”, „Żuraw i czapla” i wielu innych postaci z wierszy Konopnickiej, Jachowicza, Brzechwy i Kraszewskiego.

Tego samego dnia w godz. 12-16 odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci pt. "Dekoracyjne torby na Dzień Mamy" przygotowane przez Miejski Dom Kultury w Rumi. W programie zaplanowano malowanie i dekorowanie bawełnianych toreb, a także wykonanie kwiatów z okazji Dnia Matki.

Za miesiąc, 10 czerwca, odbędzie się ostatni przed wakacyjną przerwą spektakl pt. „Wędrówka małej chmurki”.

Przedstawienie dla dzieci pt. „Kolorowe wiersze” odbędzie się 13 maja (godz. 13 i 16) w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Na warsztaty zapraszamy w godzinach 12-16.

Wstęp wolny.