you're offline
Wróć

Zapraszamy do bajecznego świata teatru

22/04
rumia-rodzinne_soboty_z_teatrzykiem-12042023-390.jpg
Barwny świat teatru wypełniony baśniowymi postaciami regularnie gości w naszej galerii handlowej! Mali widzowie i ich rodzice poznają niezwykłe historie i ich bohaterów.

Po raz kolejny zapraszamy najmłodszych do udziału w teatralnej przygodzie! Młodzi widzowie poznają barwnych bohaterów oraz pełne niespodziewanych zwrotów historie, dzięki którym przekonają się, jak ważne są uniwersalne wartości, jak przyjaźń, szczerość czy wrażliwość.

Każdy spektakl będzie odegrany dwukrotnie w ciągu dnia – o godzinie 13.00 oraz o godzinie 16.00 w pasażu naszego centrum handlowego.

W sobotę 22 kwietnia mali widzowie razem z rodzicami będą mogli obejrzeć przedstawienie pt. „Pisklak, który poznaje wieś”. Dzieci będą towarzyszyły tytułowemu bohaterowi i razem z nim poznawały zwierzęta, które mieszkają na wiejskim podwórku. Nie zabraknie okazji do dobrej zabawy i śmiechu.

W kolejne miesiące w ramach cyklu „Rodzinne soboty z teatrzykiem” będzie można obejrzeć spektakle:
 
  • 13 maja „Kolorowe wiersze”
  • 10 czerwca „Wędrówka małej chmurki’

WARSZTATY KREATYWNE DLA DZIECI

W najbliższą sobotę 22 kwietnia dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Rumi.  Od godziny 12.00 do godziny 16.00 pod okiem instruktorki Agnieszki Grynkiewicz dzieci wykonają bransoletki przyjaźni. Ozdoby powstaną z kolorowych koralików i elementów z literami, które pozwolą ułożyć imię przyjaciółki lub przyjaciela.
Udział w zajęciach jest bezpłatny, a strefę kreatywną będzie można znaleźć w pasażu naszej galerii handlowej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!