you're offline
Wróć

Zapraszamy do bajecznego świata teatru

11/03
rumia-rodzinne_soboty_z_teatrzykiem-07032023-390.jpg
Barwny świat teatru wypełniony baśniowymi postaciami regularnie gości w naszej galerii handlowej! Mali widzowie i ich rodzice poznają niezwykłe historie i ich bohaterów.

Po raz kolejny zapraszamy najmłodszych do udziału w teatralnej przygodzie! Młodzi widzowie poznają barwnych bohaterów oraz pełne niespodziewanych zwrotów historie, dzięki którym przekonają się, jak ważne są uniwersalne wartości, jak przyjaźń, szczerość czy wrażliwość.

Każdy spektakl będzie odegrany dwukrotnie w ciągu dnia – o godzinie 13.00 oraz o godzinie 16.00 w pasażu naszego centrum handlowego.

W najbliższą sobotę 11 marca mali widzowie razem z rodzicami będą mogli obejrzeć przedstawienie pt. „Czerwony kapturek”. Jego fabuła opiera się na znanej baśni braci Grimm. Jednak popularna historia zostanie zaprezentowana w zaskakujący sposób. Na scenie pojawi się krawiec, który podczas pracy nad ubraniami, zauważa, że brakuje mu materiału. Pozostał mu tylko czerwony aksamit. Materiał wywołuje wspomnienie pewnej babci, która bardzo kochała swoją wnuczkę. Krawiec postanawia opowiedzieć ich historię i na oczach widzów kreuje świat baśni.

W kolejne miesiące w ramach cyklu „Rodzinne soboty z teatrzykiem” będzie można obejrzeć spektakle:

22 kwietnia "Pisklak, który poznaje wieś"
13 maja "Kolorowe wiersze"
10 czerwca "Wędrówka małej chmurki"

Zapraszamy do wspólnej teatralnej przygody!