you're offline
Wróć

Zadbaj o zdrowie!

Od 01/01 do 03/10
rumia-zadbaj_o_zdrowie-21092021-390.jpg
W sobotę 2 października od godziny 10:00 do godziny 18:00 zapraszamy na bezpłatne badania profilaktyczne w naszej galerii handlowej!

W specjalnej strefie w pasażu galerii handlowej będzie można bezpłatnie wykonać badania, które pozwolą ocenić stan serca i układu krążenia oraz sprawdzić, czy nie zaraziliśmy się boreliozą.

Na miejscu będzie można wykonać badania EKG, ocenę ukrwienia kończyn dolnych (ABI/ kostka-ramię), określić poziom glukozy we krwi, wykonać lipogram, a także zmierzyć ciśnienie krwi, tętno i saturację (poziom nasycenia krwi tlenem). Obecny na miejscu lekarz oceni wyniki pod kątem ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca czy zawał i podpowie, jakie kolejne kroki należy podjąć. Z kolei dostępny podczas akcji dietetyk obliczy wskaźnik BMI i podpowie, jak zmienić zwyczaje żywieniowe, żeby poprawić stan swojego zdrowia. Dodatkowo podczas akcji będzie można sprawdzić, czy we krwi znajdują się przeciwciała boreliozy IgG oraz IgM. Każdy pacjent otrzyma ankietę medyczną z podsumowaniem wyników badań.

Akcja pt. „Zadbaj o zdrowie” jest częścią ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z firmą Telemedycyna Polska S.A. Akcja odbędzie się 2 października w godzinach 10:00 – 18:00. Nie trzeba się wcześniej zapisywać, liczy się kolejność zgłoszeń. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!