you're offline
Wróć

Wystawa „sztuka w czasach zarazy” ponownie w rumi

Od 24/02 do 28/02
rumia-sztuka_w_czasach_zarazy-23022021-390.jpg
Wspieramy polskich artystów tworzących w czasie pandemii! Już w środę 24 lutego zapraszamy na kolejną edycję wystawy „Sztuka w czasach zarazy”. Tym razem goście odwiedzający naszą galerię handlową będą mogli obejrzeć prace wykonane przez artystów z Bydgoszczy i okolic. Są wśród nich Justyna Jułga, Inga Harasimowicz, Adam Papke oraz Adam Nowacki.


W pasażu naszej galerii handlowej znajdzie się blisko 20 prac, które ilustrują uczucia, refleksje, skojarzenia, emocje związane ze społeczną izolacją, strach przed wirusem, ale także nadzieję na lepsze jutro.

– Wyobraźnia pozwala mi odrywać się od świata zewnętrznego, jego limitów i ograniczeń. Poczucie wolności zatem, jej panowanie nad jakością, wartością i radością mojej pracy zawodowej, nigdy, ani na chwilę, mnie nie opuściło! Życie codzienne to jednak inna sprawa! Brakuje mi spotkań z ludźmi, owego tak potrzebnego katharsis związanego z kontaktem z drugim człowiekiem, z wymianą myśli – mówi Adam Nowacki, artysta, którego prace będzie można obejrzeć na wystawie w naszej galerii handlowej.

Wystawę „Sztuka w czasach zarazy” można oglądać od 24 lutego do 10 marca w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Share