you're offline
Wróć

Wesprzyj potrzebujących!

19/03
rumia-pomagam_bo_lubie-11032022-390.jpg
Tych, którzy zastanawiają się, na jaki cel przekazać 1 proc. podatku, zapraszamy do udziału w akcji pod hasłem „Pomagam, bo lubię”!

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 19 marca w pasażu naszej galerii handlowej będzie można poznać bliżej wybrane organizacje pożytku publicznego – fundacje stowarzyszenia i organizacje pozarządowe oraz porozmawiać z ich przedstawicielami.

Swoją działalność przedstawią m.in.: Fundacja ,,Mam Marzenie", OTOZ Animals Dąbrówka - schronisko dla bezdomnych zwierząt, Wejherowskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem, Fundacja Dla Was, Be4Art –Stowarzyszenie Challange Dance, Fundacja Adapa, Stowarzyszenie osób z wadą słuchu ,,Cisza", Fundacja Gdyński Most Nadziei, a także Stowarzyszenie Amazonek Rumskich.

W trakcie wydarzenia będzie można porozmawiać z osobami, które na co dzień działają w fundacjach, stowarzyszeniach i organizacjach pozarządowych, pomagając osobom potrzebującym. To doskonała okazja, by poznać bliżej te instytucje i znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku.

Obecne na spotkaniu organizacje zaplanowały dla najmłodszych warsztaty, animacje oraz pokazy. Podczas spotkania na stanowiskach poszczególnych organizacji będzie można obejrzeć i zakupić prace podopiecznych oraz upominki i w ten wesprzeć potrzebujących. Organizację będą również zachęcać do pomocy na rzecz uchodźców szukających w Polsce schronienia. Chętni będą mogli wziąć udział w zbiórce karmy, środków czystości oraz materiałów biurowych na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt prowadzonego przez OTOZ Animals Dąbrówka.

Z przedstawicielami OPP będzie można spotkać się 19 marca od godziny 12 do godziny 17 w pasażu naszej galerii handlowej.

Serdecznie zachęcamy do udziału i wsparcia potrzebujących!