you're offline
Wróć

Warsztaty kreatywne na zakończenie wakacji

Od 04/09 do 31/08
rumia-wakacje_zostaja_z_nami-27082021-390.jpg
Początek roku szkolnego już coraz bliżej! Warto własnoręcznie przygotować akcesoria, które sprawdzą się w pokoju każdego młodego ucznia. W najbliższą sobotę 4 września Port Rumia zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach kreatywnych, podczas których najmłodsi stworzą kolorowe szkolne przedmioty, które pozwolą zachować wakacyjne wspomnienia. Wstęp wolny.

Samodzielnie wykonane szkolne akcesoria mogą umilić codzienną naukę i pomóc zachować wakacyjne wspomnienia. W najbliższą sobotę 4 września port Rumia zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, podczas których powstaną przedmioty niezbędne każdemu uczniowi.

W trakcie zajęć prowadzonych przez instruktorów Miejskiego Domu Kultury w Rumi dzieci wykonają ozdobne ramki, w których będzie można umieścić potem plan lekcji, a także kolorowe zakładki do książek. Akcesoria będzie można ozdobić w sposób, który będzie przywoływał wakacyjne wspomnienia. W trakcie zajęć mali uczestnicy przekonają się również w praktyce, że zużytym przedmiotom codziennego użytku można dać „drugie życie”. Z gazet, kolorowych kartek z czasopism i innych materiałów będzie można wykonać okładki na książki i zeszyty. W ten sposób powtórnie wykorzystujemy przedmioty codziennego użytku i troszczymy się o środowisko.

Warsztaty kreatywne pt. „Idziemy do szkoły, wakacje zostają z nami” odbędą się 4 września od godziny 14:00 do godziny 17:00 w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Wstęp wolny!