you're offline
Wróć

Uratuj las z gajowym Chrobotkiem! – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

21/09
rumia-smyki_teatrzyki-04062019-390.jpg
Już 21 września widzów naszej sceny teatralnej czeka wielka, leśna przygoda. Gajowy, krecik i rusałka będą ratować las przed pożarem i nauczą dzieci, jak przeciwdziałać podobnym zagrożeniom. Wstęp bezpłatny!

Maluchy odwiedzające 21 września nasze Centrum poznają gajowego Chrobotka, bohatera teatrzyku na podstawie opowiadania czeskiego pisarza Václava Čtvrteka. Sympatyczna postać nauczy dzieci, jak zachowywać się w lesie i szanować przyrodę, a dzięki przygodom bohaterów widzowie dowiedzą się, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

Gajowy Chrobotek stanie przed wielkim niebezpieczeństwem, jakim jest pożar lasu. Bohater będzie musiał dokonać wyboru pomiędzy ratowaniem drzew, a obroną mieszkających w lesie zwierząt. W akcji ratunkowej pomogą mu niezawodny krecik Kamratek i rusałka Józefka, a w walce z żywiołem dodatkowym utrudnieniem okaże się złośliwy myśliwy. Pełne emocji przedstawienie z pewnością da do myślenia młodym widzom.

Przedstawienie odbędzie się 21 września. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie: o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
Share