you're offline
Wróć

Szopka w bajkowym klimacie – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

21/12
rumia-smyki-teatrzyki-05122019-390.jpg
Już wkrótce zagości u nas nietypowa, bo bajkowa szopka z udziałem popularnych postaci z książek dla dzieci. 21 grudnia na najmłodszych czeka świąteczne przedstawienie pt. „Bajkowa szopka”, którego akcja dzieje się... w bibliotece. Wstęp bezpłatny.

Ulubione kolędy, znana wszystkim historia narodzin Jezusa i popularne postaci z bajek – oryginalna interpretacja jasełek zostanie wystawiona 21 grudnia. W przedstawieniu oprócz tradycyjnej historii pojawią się zabawne przygody, wyraziste postaci i ważne wartości.

Akcja spektaklu dzieje się w bibliotece w noc wigilijną. W ten magiczny wieczór, kiedy wszystko może się zdarzyć, postaci z wybranych bajek postanawiają porzucić swoje dotychczasowe, nie zawsze pozytywne role i włączyć się w historię narodzin małego Jezusa.

Spektakl według scenariusza Agnieszki Glińskiej nawiązuje do tradycji papierowych szopek. Wykorzystano w nim również znane kolędy i nietypowe pastorałki.

Spektakl dla dzieci pt. „Bajkowa szopka” odbędzie się 21 grudnia i zostanie odegrany trzykrotnie o godz.: 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!
Share