you're offline
Wróć

Świętujemy Światowy Dzień Środowiska pod hasłem „Only One Earth”!

05/06
auchan-one_earth-006062022-390.jpg
Co roku 5 czerwca celebrujemy Światowy Dzień Środowiska. Tegoroczne obchody odbywają się pod tym samym hasłem, co w 1974 roku - „Only One Earth”. Zachęcamy do dołączenia wraz z naszym centrum handlowym do kampanii z okazji 50-lecia United Nations Environment Programme/GRID Warszawa, który realizuje w Polsce misję Programu ONZ ds. Środowiska.

Kampania „Only One Earth” przypomina, jak ważne są działania, dzięki którym pewnego dnia będziemy mogli żyć na Ziemi w zgodzie z naturą i sobą nawzajem.

Na profilu naszego centrum handlowego na Facebooku opublikujemy informacje na temat kluczowych działań UNEP, które organizacja podejmowała przez pół wieku istnienia. Wśród wciąż aktualnych zagadnień pozostają m.in. jakość ekosystemów mórz i oceanów, pustynnienie czy szczelność warstwy ozonowej.

Ponadto na stronie kampanii http://dlaplanety.pl/ można zapoznać się z manifestem w obronie naszej planety „Only One Earth”.

Temat Światowego Dnia Środowiska buduje co roku w Polsce kontekst dla działań w całorocznej kampanii społecznej „Zielona Wstążka #DlaPlanety”.

Wspólnie zatroszczmy się o Ziemię!