you're offline
Wróć

Święto miłośników czarnej płyty

Od 25/06 do 30/06
rumia-gielda_plyt_winylowych-14062021-390.jpg
Kochasz muzykę? Cenisz jakość brzmienia, a trzaski płyty winylowej wprowadzają cię w doskonały nastrój? Jeśli tak, giełda płyt winylowych, która odbędzie się w piątek 26 czerwca w naszej galerii handlowej to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

W dniu zakończenia roku szkolnego pasaż naszej galerii wypełnią stoiska, na których będzie można znaleźć kilkanaście tysięcy płyt winylowych, a także płyty CD i kasety magnetofonowe, które obecnie również wracają do łask.

Giełda płyt winylowych będzie doskonałą okazją, żeby uzupełnić swoją domową kolekcję lub kupić trafiony prezent dla każdego miłośnika muzyki z czarnej płyty. Swoje zbiory zaprezentują sprzedawcy z różnych części Polski oraz Niemiec, którzy chętnie podzielą się wiedza i poradzą, jaki egzemplarz wybrać. Coś dla siebie znajdą miłośnicy wszelkich gatunków muzycznych. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać płyt i kaset przed zakupem.

Giełda płyt winylowych odbędzie się 25 czerwca w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne od godziny 9:00 do
20:00.

Serdecznie zapraszamy!