you're offline
Wróć

Stwórz prezent dla bliskiej osoby i dowiedz się, jak zadbać o zdrowie!

01/02
add this event to your calendar

choose your application

rumia-rodzinne_warsztaty-28012020-390.jpg
W najbliższą sobotę 1 lutego uczestnicy „Rodzinnych warsztatów” stworzą ozdoby z filcu i papieru oraz ozdobią świeczniki w kształcie serca, a podczas konsultacji z dietetykiem dowiedzą się, jak dbać o właściwe nawodnienie organizmu. Wstęp wolny!

Wszystkich, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzenie sobotniego popołudnia, zapraszamy na nowy cykl rodzinnych warsztatów. W każdą pierwszą sobotę miesiąca dzieci i rodzice będą mogli wspólnie spędzić czas podczas zajęć kreatywnych i dowiedzieć się, jak lepiej troszczyć się o zdrowie.  

Już w najbliższą sobotę 1 lutego dzieci będą mogły poznać różne techniki plastyczne i wykonać wyjątkowe prezenty dla najbliższych! Kilkugodzinne warsztaty kreatywne rozpoczną zajęcia, podczas których będzie można własnoręcznie ozdobić gipsowe świeczniki w kształcie serca. Do dyspozycji dzieci będą farby, kolorowe papiery i elementy dekoracyjne. Od godziny 14:00 na małych uczestników czeka kolejna porcja kreatywnej zabawy! Pod okiem instruktorów i rodziców będą mogli uszyć filcowe serca. Uczestnicy będą wycinać kawałki materiału w kształcie serca, a następnie je zszywać i ozdabiać. Będzie można dowolnie doszyć ozdoby i zawieszkę. Następnie dzieci poznają bliżej technikę origami, polegającą na składaniu papieru bez użycia nożyczek i kleju. Z kolorowych kawałków papieru powstaną serca, wachlarze oraz małe pudełka, które będzie można dodatkowo ozdobić. Takie pudełko może posłużyć jako ozdobne opakowanie na stworzone wcześniej ozdoby. Prezenty warto wręczać bez szczególnej okazji, by sprawić radość bliskim i wyrazić swoje uczucia.

W sobotę 1 lutego w pasażu naszej galerii odbędą rozpoczną się także konsultacje z dietetykami, dotyczące właściwego nawodnienia organizmu. Podczas rozmowy będzie można dowiedzieć się, ile wody tracimy na co dzień, jak rozpoznać, że nam jej brakuje. Dietetycy podpowiedzą, co warto pić, żeby nawodnić organizm, a jakie napoje powodują, że tracimy wodę.
Rodzinne warsztaty odbędą się 1 lutego od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share