you're offline
Wróć

Smakołyki na jarmarku produktów regionalnych

Od 16/06 do 30/06
rumia-jarmarki-17062021-390.jpg
Jarmark „Cuda wianki” ponownie gości w Porcie Rumia. Do soboty 19 czerwca na stoiskach regionalnych dostawców będzie można zakupić produkty spożywcze z różnych stron świata!

Na kupujących czeka bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie, serów oraz domowych ciast. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy miodów prosto z pasieki. Z kolei na miłośników kuchni śródziemnomorskiej i bliskowschodniej czekają także oliwki oraz bakalie.

Po zakupach zapraszamy do strefy restauracyjnej w naszej galerii handlowej, gdzie można cieszyć się posiłkiem zjedzonym na miejscu.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Jarmark „Cuda wianki” odbywa się w pasażu naszej galerii handlowej do 19 czerwca. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu, czyli od 9.00 do 21.00.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!