you're offline
Wróć

Rusza "Akademia Małego Odkrywcy"

21/01
rumia-akademia_malego_odkrywcy-16012023-390.jpg
Nauka przez zabawę dla całej rodziny i to przez okrągły rok! Tak w skrócie można opisać nasz nowy cykl bezpłatnych wydarzeń pt. "Akademia Małego Odkrywcy". Już 21 stycznia odbędzie się pierwsze spotkanie, na którym dzieci poznają liczne sposoby komunikowania się.

"Akademia Małego Odkrywcy" to nowa seria spotkań edukacyjnych dla całej rodziny. W ich trakcie dzieci będą mogły poznać naukowe zagadnienia z różnych dziedzin, w przystępny i atrakcyjny dla nich sposób.

W styczniu dzieci zgłębią tajniki komunikacji. Ludzie od zawsze marzyli o tym, aby porozumiewać się na odległość. W trakcie spotkania pt. "Masz wiadomość" uczestnicy poznają różne metody - za pomocą słów, gestów, tekstów, obrazów i dźwięków. Dowiedzą się o nowoczesnych, jak i tradycyjnych technologiach. Będzie można m.in. wysyłać wiadomość poprzez list napisany na glinianej tabliczce, szyfry, kody flagowe, telefon sznurkowy, atrament sympatyczny czy znaki dymne. Będzie naukowo i wesoło zarazem.

W najbliższych miesiącach w ramach cyklu „Akademia Małego Odkrywcy” odbędą się spotkania pt.:
 
  • "Kuchenne rewolucje" 18 lutego
  • "Fenomeny jajka i wody" 18 marca
Na pierwsze spotkanie pt. "Masz wiadomość" zapraszamy 21 stycznia w godzinach 12-17. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.