you're offline
Wróć

Rozdajemy prezenty na dzień dziecka

04/06
rumia-las_w_sloiku-29052022-390.jpg
Radość z okazji Dnia Dziecka każdego rodzica cieszy podwójnie. Tym bardziej, kiedy może być zachętą do wspólnej, rodzinnej zabawy wedle popularnej dziś reguły: ZRÓB TO SAM (DIY)!

Z naszym zestawem przygotujecie własny las w słoiku i będziecie mogli wspólnie obserwować, jak z czasem pięknie się rozwija. To nie tylko dobra zabawa, ale i ciekawy eksperyment! Można na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają kolejne etapy wzrostu rośliny!

Nasz zestaw to idealny prezent dla dziecka!

MOŻESZ GO ZDOBYĆ JEDYNIE W SOBOTĘ 4 CZERWCA W NASZYM PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM AKCJA BONUS! WYSTARCZY, ŻE UZBIERASZ 50 PUNKTÓW!

JAK ZDOBYĆ TĘ I INNE NAGRODY? TO PROSTE!

    • Wejdź na swoim smartfonie na naszą stronę portrumia.pl
    • kliknij w ikonkę z prezentem
    • zaloguj się i wybierz opcję SKANUJ
    • zrób smartfonem zdjęcie paragonu
    • program automatycznie przeliczy paragon na punkty
    • wymieniaj otrzymane punkty na nagrodę
    • Im więcej zeskanujesz paragonów, tym większy wybór nagród

W akcji można rejestrować paragony za zakupy już od kwoty 10 zł. Za każdą złotówkę na konto wpływa 1 punkt. W programie nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan.

Nagrodę „Las w słoiku” można odebrać w sobotę 4 czerwca w godzinach od 12:00 do 18:00 w specjalnym punkcie obsługi programu Akcja Bonus w pasażu galerii handlowej.

W zestawie jest wiele przydatnych elementów do zasadzenia i pielęgnowania własnej roślinki, m.in. szklany słój i ziemia, ale także węgiel aktywny przeciw powstawaniu pleśni, keramzyt do warstwy drenażowej, piasek, kora kamienna, mech suszony, żwirek bazaltowy, greckie kamienie z Thassos a także instrukcja jak wyhodować piękną kompozycję roślinną.

ODBIERAJ UPATRZONĄ NAGRODĘ W AKCJI BONUS!
Przypominamy, że w Akcji Bonus czeka na Ciebie wiele cennych nagród! Wśród nich są m.in. konsole Play Station 5, rowery, telewizory, narzędzia, zestawy do pielęgnacji, akcesoria kuchenne i wiele innych!

Listę nagród i szczegóły znajdziesz na stronie Akcji Bonus: portrumia.pl/pl/akcja-bonus

Zapraszamy do wspólnej zabawy!