you're offline
Wróć

Przyjdź na przedstawienie i poznaj historię Pchły Szachrajki!

24/09
rumia-teatrzyk_rodzinny-16092022-390.jpg
Zuchwała postać z bajki Jana Brzechwy będzie główną bohaterką sobotniego spektaklu dla dzieci w naszej galerii handlowej. Bezpłatne przedstawienie w pasażu galerii będzie można zobaczyć 24 września o godzinie 12.00 oraz o godzinie 14.00.

Chcecie bajki? Oto bajka: była sobie Pchła Szachrajka. Tak zaczyna się historia, którą będą mogli obejrzeć widzowie zasiadający przed teatralną sceną w pasażu naszej galerii handlowej.  

Pełny humoru, wierszowany tekst i wartka akcja z pewnością wywołają uśmiech na twarzy małych uczestników. Spektakl zostanie odegrany przez aktorów Teatru Nowego w Poznaniu – Annę Langner i Łukasza Schmitda. Barwna scenografia oraz fantazyjne kostiumy, sprawią, że dzieci zapamiętają historię tytułowej postaci na długo.

– Cieszymy się, że możemy ponownie zaprosić młodych widzów do udziału w spektaklu teatralnym w naszej galerii handlowej. To dobry sposób na spędzenie sobotniego popołudnia w rodzinnym gronie, a dla dzieci to doskonała okazja, żeby poznać bliżej barwny świat teatru– mówi Adam Kozioł, menedżer marketingu Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.  

Serdecznie zapraszamy do udziału!