you're offline
Wróć

Przygotuj się do świąt podczas rodzinnych warsztatów!

15/12
rumia-swieta_w_bullerby-10122019-390.jpg
Czy można połączyć świąteczne przygotowania z dobrą zabawą? U nas jest to możliwe! W niedzielę 15 grudnia najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych, podczas których wspólnie z bohaterami książki pt. „Dzieci z Bullerbyn” poznają świąteczne zwyczaje w Szwecji i stworzą różnorodne dekoracje na choinki i świąteczne stoły. Młodzi uczestnicy będą mogli wykonać ozdoby na choinkę ze słomy inspirowane szwedzkimi wzorami, pachnące kule z pomarańczy i limonek z przyprawami korzennymi, świąteczne wieńce i stroiki, a także kartki świąteczne. Dzieci wykonają również pachnące woreczki wypełnione suszonymi owocami i cynamonem oraz dekoracje z herbatą, które mogą być również świątecznym upominkiem dla najbliższych.

Ci, którzy nie wyobrażają sobie świąt Bożego Narodzenia bez świątecznych pierników, będą mogli ozdobić świąteczne słodkości za pomocą lukrów, bakalii i jadalnych ozdób.

Nie zabraknie też okazji do wspólnego czytania książki pt. „Dzieci z Bullerbyn”, a chętni będą mogli wykonać plakaty z wizerunkiem jej bohaterów. Podczas spotkania będzie dostępny kącik fotograficzny, gdzie profesjonalny fotograf będzie wykonywał świąteczne zdjęcia.

Świąteczne warsztaty odbędą się 15 grudnia w godzinach  11:00-18:00. Udział w zabawach jest bezpłatny, a wykonane przedmioty będzie można zabrać do domu!

Serdecznie zapraszamy!
Share