you're offline
Wróć

Poznaj zasady Zero Waste i weź udział w warsztatach

24/07
add this event to your calendar

choose your application

rumia-zielone_zapedy-17072021-390.jpg
Wszystkich, którym bliski jest ekologiczny styl życia i chcieliby na co dzień stosować zasady zero waste, zapraszamy na spotkanie pt. „Zielone zapędy”. W sobotę 24 lipca odwiedzający galerię handlową będą mogli zrobić zakupy na jarmarku, wziąć udział w warsztatach kreatywnych i spotkaniach.

Troska o otaczające nas środowisko jest możliwa na co dzień, a ekologiczny styl życia daje wiele radości i rozwija wyobraźnię. Przekonasz się o tym w trakcie sobotniego, ekologicznego spotkania w naszej galerii handlowej!

Podczas jarmarku na stoiskach lokalnych rękodzielników i kupców będzie można kupić naturalne kosmetyki, biżuterię, różnorodne ozdoby do domu wykonane na szydełku, obrazy, a także odzież oraz upcyklingowe dekoracje. Będzie to doskonała okazja, żeby porozmawiać z wystawcami i dowiedzieć się więcej o tym, jak powstawały produkty i dlaczego dla ich twórców tak ważny jest ekologiczny styl życia.  

Podczas spotkania będzie można również wziąć udział w warsztatach kreatywnych i nauczyć się wykonywać kolorowe makramy z kawałków materiału czy znoszonej już odzieży. Taka dekoracja w stylu zero waste będzie doskonałą letnią dekoracją każdego wnętrza. Organizator zapewni materiały, ale można również przynieść ze sobą nienoszoną już odzież, by zamienić ją w fantazyjne dekoracje.

Odwiedzający ekologiczne spotkanie w naszym centrum handlowym będą mogli także wziąć udział w pokazach i ekologicznych pogadankach, w trakcie których dowiedzą się, jak stosować zasady zero waste podczas zakupów oraz jak galeria handlowa troszczy się o środowisko. Taka dawka informacji z pewnością przyda się na co dzień!

Ekologiczne spotkanie „Zielone zapędy” odbędzie się 24 lipca. Atrakcje będą dostępne od godziny 11.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share