you're offline
Wróć

Podaruj wspólne chwile na walentynki!

Od 11/02 do 14/02
rumia-wspolne_chwile_walentynki-03022023-390.jpg
Z okazji święta zakochanych przyjął się zwyczaj obdarowywania drobnymi upominkami osób, które kochamy. Pomysłów na prezenty od serca może być wiele. Kilka z nich można zrealizować w najbliższą sobotę 11 lutego oraz w Dzień Zakochanych w naszej galerii handlowej.

SESJA FOTOGRAFICZNA NA ZABYTKOWYM MOTOCYKLU JUNAK

Wyjątkowe chwile chętnie uwieczniamy w fotograficznym kadrze. W sobotę 11 lutego w naszym pasażu pojawi się wyjątkowa romantyczna sceneria, a w niej zabytkowy motocykl Junak M07 z wózkiem bocznym z 1959 roku. Chętni będą mogli zasiąść na tym pojeździe, a fotograf wykona im pamiątkowe zdjęcie. Gdy fotografię będzie chciała zrobić sobie rodzina, dodatkowo zostanie dostawiony stylowy, zabytkowy samochodzik. Każdy uczestnik sesji otrzyma wydrukowaną na miejscu fotografię, która zostanie umieszczona w eleganckiej ramce pasującej do każdego wnętrza. To nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli motoryzacji. Studio będzie dostępne od godziny 12.00 do 18.00. Wstęp wolny.

RODZINNE SPOTKANIE Z TEATRZYKIEM

Wspólne chwile cieszą podwójnie! W sobotę 11 lutego zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Rodzinne soboty z teatrzykiem”. W pasażu naszej galerii handlowej o godzinie 13.00 oraz 16.00 będzie można obejrzeć spektakl pt. „Szewc Dratewka”. Pełne niespodziewanych zwrotów przedstawienie teatru lalek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy małych i dorosłych widzów. Udział w teatrzyku jest bezpłatny.

ODBIERZ ROMANTYCZNY UPOMINEK W AKCJI BONUS

Tylko w sobotę 11 lutego punkty zgromadzone w naszym programie lojalnościowym możesz dodatkowo wymienić na prezent dla bliskiej Twojemu sercu osoby.

Na zakochanych czeka romantyczna bransoletka srebrna pozłacana z detalem w kształcie serca od firmy Apart! Do wyboru będą trzy wzory. Taki upominek to doskonały sposób, by okazać uczucia bliskiej osobie. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej po kliknięciu w ikonę z prezentem.

FOTOPAMIĄTKA NA WALENTYNKI

Jak sprawić, by wizerunek ukochanej osoby był zawsze blisko nas? W walentynki 14 lutego godziny 13.00 do godziny 18.00 w pasażu naszej galerii handlowej będzie dostępne studio fotograficzne. Profesjonalny fotograf wykona chętnym walentynkowe zdjęcie. W ciągu zaledwie 20 minut romantyczna fotografia zostanie przeniesiona na okolicznościowy brelok. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Zapraszamy do wspólnej walentynkowej zabawy!