you're offline
Wróć

Odzieżowy pchli targ i porady stylistki

29/07
rumia-babskie_sprawy-21072023-390.jpg
Chcesz spieniężyć ubrania, których nie używasz i jednocześnie kupić prawdziwe odzieżowe perełki za przysłowiowe grosze? Odwiedź nasze centrum handlowe w sobotę 29 lipca i weź udział w spotkaniu pt. „Babskie sprawy”. Od godziny 10 do godziny 15 będzie można wystawić swoje rzeczy na sprzedaż lub upolować oryginalne ubrania, obuwie i dodatki. To nie wszystko – będzie można skorzystać z bezpłatnej porady stylistki oraz wizażystki, a także poznać inne superkobiety z okolicy. Wstęp wolny.

„Babskie sprawy” będzie wydarzeniem, które połączy ekologię z mnóstwem pozytywnych kobiecych emocji. Aby zarezerwować miejsce jako wystawca, należy dokonać rezerwacji w systemie evenea.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem akcji.

Tego dnia odbędzie się również spotkanie ze stylistką Joanną Jasińską-Klamrowską, która na co dzień pracuje w naszym mieście. Będzie można skorzystać z bezpłatnej porady i dowiedzieć się, jak najlepiej podkreślić atuty sylwetki, jakie kolory ubrań i dodatków dodadzą nam energii oraz jak tworzyć stylowe zestawy. Z kolei profesjonalna wizażystka również obecna na spotkaniu podpowie jak wykonać makijaż, który dopełni każdą letnią stylizację!

Stoiska będzie można znaleźć w pobliżu drogerii Hebe. Najwygodniej wejść do centrum wejściem „Hel”.

Zapraszamy na wyjątkowe kobiece spotkanie!