you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć wakacyjnych dla dzieci

Od 12/06 do 31/08
rumia-targi_zajec_wakacyjnych-08062021-390.jpg
Zbliżają się wakacje. To czas, kiedy rodzice poszukują pomysłów na zajęcia, które urozmaicą dzieciom czas spędzany latem w mieście. Już w najbliższą sobotę 12 czerwca zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w targach zajęć wakacyjnych, które odbędą się w naszej galerii handlowej.

Od południa do godziny 17.00 będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm i instytucji, które przygotowały propozycje twórczego i aktywnego spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Wśród nich będą także oferty kolonii i półkolonii dla młodych mieszkańców Rumi i okolic. Podczas sobotniego wydarzenia swoje propozycje zaprezentują takie instytucje, jak Stacja Kultura – Miejska Biblioteka Publiczna Rumia, Szkoła Tańca Creativ Dance, Laboratorium Pomysłów, Psychoterapia dziecięca Anny Piotrowicz, Klub Aikido Budowork, Sportfun oraz Balonik.

Wybór zajęć ułatwią pokazy, a także zabawy i warsztaty kreatywne dla dzieci. W programie targów znajdą się między innymi pokazy tańca grupy jazzowej, Musical Dance, Tik Tok Dance, pokazy sztuk walki Aikido, a także ćwiczeń akrobatycznych.
Dodatkowo podczas sobotniego spotkania dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych, podczas których stworzą m.in. kolorowe breloki oraz popularnonaukowych eksperymentach, które przybliżą prawa fizyki i chemii. Wiele radości dostarczą także zabawy z popularnymi Slime’ami.  

Sobotnie targi zajęć wakacyjnych będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  

Targi zajęć wakacyjnych odbędą się 12 czerwca w pasażu naszej galerii handlowej od godziny 12.00 do godziny 17.00. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!
Share