you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć pozalekcyjnych!

07/01
rumia-targi_edukacyjne-02012023-390.jpg
Nowy rok to czas postanowień i planów. Jeśli Twoje dziecko zdecydowało, że w najbliższych miesiącach chce rozwijać swoje zainteresowania, na styczniowych targach w naszym centrum handlowym znajdziesz wiele propozycji zajęć pozaszkolnych. Zapraszamy w sobotę 7 stycznia od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Na małych uczestników targów i ich rodziców czeka wiele naukowych atrakcji i mnóstwo dobrej zabawy! Wystawcy targów edukacyjnych zaplanowali efektowne pokazy chemiczne, podczas których dzieci przekonają się, że azot jest ciekawym pełnym charakteru pierwiastkiem, a także poznają tajemnice ciśnienia powietrza. Będzie można również odbyć interaktywną podróż po przestrzeni kosmicznej. Najmłodsi, którzy chcą rozpocząć naukę języka angielskiego, będą mogli wziąć udział w zabawach i miniwarsztatach językowych z misiem Teddy Eddie.

Dzieci, które chciałyby rozpocząć przygodę z plastyką, będą mogły wziąć udział w pokazowej lekcji rysunku studyjnego. Z kolei miłośnicy muzyki będą mogli zapoznać się z popularnymi instrumentami – ukulele i gitarą. Dodatkowo obecna na targach Przystań na rozwój zaprosi dzieci na zajęcia z muzykoterapii. Placówki przygotowały również upominki dla uczestników targów, a wśród nich balony, gadżety, słodycze oraz karnety na zajęcia.

Podczas sobotnich targów zajęć pozaszkolnych swoją ofertę zaprezentują takie placówki, jak Tell more – szkoła językowa, Muzyczny Starter, Centrum EduFun, Ty i Ja – rysunek studyjny, Przystań na rozwój – psycholog dziecięcy oraz sklep Balonik.

Zapraszamy do udziału!