you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć edukacyjnych dla dzieci

11/06
rumia-pomysl_na_wakacje-01062022-390.jpg
Zbliżają się wakacje. To czas, kiedy rodzice poszukują pomysłów na zajęcia, które urozmaicą dzieciom czas spędzany latem w mieście i pozwolą rozwijać zainteresowania.

W sobotę 11 czerwca zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w targach zajęć edukacyjnych. Czekamy od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!

W pasażu naszej galerii handlowej będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm i instytucji, które przygotowały propozycje aktywnego spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Podczas sobotniego wydarzenia swoją ofertę zaprezentują takie lokalne instytucje jak, Muzyczny Starter, Centrum Języków Obcych Tellmore, Stacja Kultura - Biblioteka Rumia, Akademia Jeździecka J.J. Darboven, Rumski Klub Tenisowy oraz Łyżwy3city.pl.

Będzie można wziąć udział w muzycznej zabawie i poznać program „Półkolonii Muzycznych z Marzeniami”, wziąć udział w zabawach językowych i wzbogacić znajomość angielskich słów. Na dzieci zainteresowane aktywnym letnim wypoczynkiem czekają pokazy gry w tenisa, jazdy na rolkach oraz pokaz akcesoriów do jazdy konnej. „Stacja Kultura” Biblioteka Rumia będzie zachęcała do spędzania czasu z książką!

Z kolei na najmłodszych czeka moc udanej zabawy z balonami, a także tak lubiane przez dzieci kolorowanki.

Sobotnie targi zajęć edukacyjnych będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży. Na uczestników czekają również vouchery na zajęcia oraz inne nagrody!

Serdecznie zapraszamy!