you're offline
Wróć

Odwiedź targi edukacyjne dla dzieci i młodzieży

03/06
add this event to your calendar

choose your application

rumia-targi_edukacyjne-26052023-390.jpg
Wybór zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży to niełatwe zadanie dla rodziców. Odwiedź 3 czerwca targi edukacyjne w naszej galerii handlowej, gdzie zapoznasz się z różnorodną ofertą lokalnych firm i instytucji. Dla dzieci przygotowano zajęcia pokazowe oraz zabawy. Wstęp wolny!

Wśród wystawców znajdą się m.in. Tell more - szkoła językowa, Muzyczny Starter - szkoła muzyczna, Lotka - szkoła taneczno-akrobatyczna, Let's Go Centrum edukacji – z zajęciami z robotyki, Sportowa jedyneczka przedstawi zajęcia sportowe, Przystań na rozwój - psycholog dziecięcy, Stacja Kultura Biblioteka, Klub Stacja Muzyka, który zaprezentuje zajęcia muzyczne i rytmikę.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, którzy będą mieli możliwość wypróbowania instrumentów muzycznych, takich jak piano, gitara, flety, ukulele. Dzieci będą mogły poznać programowanie Minecraft, zbudować konstrukcje z klocków LEGO, obejrzeć pokazy solowe akrobatyki i układy akrobatyczne. Ponadto czekają zabawy i miniwarsztaty językowe - spotkanie z misiem Teddy Eddie, zajęcia przygotowane przez psychologa dziecięcego, zabawy z muzyką i rytmiką dla najmłodszych.

Uczestnicy będą mogli wygrać wiele nagród m.in. balony, gadżety, słodycze, karnety na zajęcia i wiele innych.

Wykorzystaj okazję do zapoznania się z ofertą lokalnych wystawców, a także rozmów z instruktorami, którzy ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  

Targi zajęć edukacyjnych odbędą się 3 czerwca, w godz. 12-17. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application