you're offline
Wróć

Odwiedź świąteczny jarmark!

Od 08/12 do 23/12
rumia-jarmark_swiateczny-26112021-390.jpg
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Przygotowania do tego wyjątkowego czasu ułatwi świąteczny jarmark rękodzieła i produktów regionalnych w naszej galerii handlowej. Od 8 do 23 grudnia na stoiskach handlowych będzie można znaleźć rękodzieło, które zainteresuje wszystkich szukających pomysłów na wyjątkowe świąteczne prezenty oraz wiele smakołyków. Zapraszamy w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:30 do 20:00.

Na stoiskach rękodzielniczych dostępnych podczas jarmarku będzie można znaleźć wiele świątecznych ozdób, a także dekoracyjne świece czy aromatyczne mydełka. Poszukujący ciekawych prezentów dla bliskich, będą mogli zakupić ręcznie wykonaną biżuterię w wielu ciekawych wzorach. Wśród oferowanych produktów będzie można znaleźć również bogaty wybór galanterii skórzanej.  

Na odwiedzających czekają także smakołyki, wśród których będzie pieczywo na zakwasie, regionalne wędliny i serów oraz wyśmienite słodkie wypieki. Te produkty doskonale urozmaicą świąteczne posiłki.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!