you're offline
Wróć

Odwiedź świąteczny jarmark

Od 11/12 do 31/12
rumia-jarmark_swiateczny-02122020-390.jpg
Znajdziesz tu smakołyki, świąteczne dekoracje oraz pomysły na prezenty od serca

Święta Bożego Narodzenia są coraz bliżej! Czas na gwiazdkowe zakupy! Na świątecznym jarmarku w naszej galerii handlowej będzie można znaleźć wiele smakołyków na bożonarodzeniowy stół oraz rękodzieło, które zainteresuje wszystkich tych, którzy poszukują pomysłu na wyjątkowe świąteczne prezenty.

Na stoiskach z żywnością będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie, serów oraz miodów. Takie smakołyki doskonale urozmaicą zarówno codzienne, jak i świąteczne posiłki! Wspomnienie lata przywołają różnorodne, zdrowe oliwki. Z kolei ci, którzy poszukują wysokiej jakości produktów do przygotowania świątecznych wypieków, znajdą na stoiskach pyszne bakalie i naturalny miód.

Moc wyjątkowych produktów czeka na odwiedzających na stoiskach rękodzielniczych. Będzie tu można znaleźć wspaniałe świąteczne dekoracje i mieniące się kolorami tradycyjne stroiki.

Rękodzielnicy zaprezentują również wiele propozycji na świąteczne prezenty od serca. Będzie można wybierać spośród wyjątkowych dekoracji, ceramiki i obrazów z drewna. Na stoiskach znajdą się też niepowtarzalne egzemplarze ubrań – koszulki i ubranka dla dzieci. Nikt z odwiedzających nie wyjdzie z pustymi rękoma!

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących nasze centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym. Zachęcamy do korzystania z nich.

Serdecznie zapraszamy na świąteczne zakupy!

 
Share