you're offline
Wróć

Odwiedź jarmark cuda wianki!

Od 19/01 do 22/01
rumia-jarmarki_cuda_wianki-17012022-390.jpg
Jarmarki „Cuda wianki” powracają do naszej galerii handlowej! Już w najbliższą środę 19 stycznia odbędzie się styczniowa edycja tego chętnie odwiedzanego przez naszych klientów wydarzenia.

Przez cztery dni na stoiskach regionalnych dostawców będzie można zakupić różnorodne, smakowite produkty. Na kupujących czeka bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie oraz serów. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy miodów prosto z pasieki oraz ciast według sprawdzonych domowych przepisów. Dodatkowo na jednym ze stoisk będzie można znaleźć przeróżne zestawy świec, które wypełnią wnętrze zapachem i dobrze sprawdzą się jako upominek z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Wydarzenie to również doskonała okazja, by porozmawiać ze sprzedawcami i dowiedzieć się więcej o sposobach wytwarzania oferowanych produktów i ich składnikach.

Jarmark „Cuda wianki” odbędzie się od 19 do 22 stycznia. Stanowiska w pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy na zakupy!