you're offline
Wróć

Niespodzianki z okazji dnia ojca

Od 26/06 do 30/06
rumia-moj_kochany_tata-18062021-390.jpg
Przed nami wyjątkowe święto – Dzień Ojca. Z tej okazji we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Rumi przygotowaliśmy niespodzianki dla świętujących!

Zapraszamy do odwiedzania strefy relaksu taty i dziecka, która w sobotę 26 czerwca pojawi się na parkingu przy naszej galerii handlowej w pobliżu wejścia Hel. Na ojców i ich pociechy czeka tam wiele pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Czekamy na Was do godziny 14.00 do godziny 17.00. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Dzieci będą mogły odwiedzić kącik plastyczny, w którym pod okiem instruktora z Miejskiego Domu Kultury w Rumi będą mogły samodzielnie wykonać wyjątkowe upominki dla ojców o piłkarskiej tematyce. W zależności od wieku i zainteresowań najmłodszych będą to kolorowe laurki oraz breloczki i inne ozdoby, które umilą każdemu tacie kibicowanie.

W czasie, gdy dzieci będą wykonywały upominki, każdy tata będzie mógł odpocząć strefie relaksu. Będą mogli odpocząć na wygodnych leżakach przy relaksacyjnej muzyce serwowanej przez DJ’a oraz skorzystać z porad mikrobiologa, Joanny Porady. Specjalistka podpowie, jak zadbać o zdrowie i smukłą sylwetkę.

Serdecznie zapraszamy!