you're offline
Wróć

Niespodzianki z okazji dnia mamy

Od 29/05 do 31/05
rumia-strefa_relaksu-27052021-390.jpg
Przed nami wyjątkowe święto – Dzień Mamy. Z tej okazji we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Rumi przygotowaliśmy niespodzianki dla świętujących!

Zapraszamy do odwiedzania strefy relaksu mamy i dziecka, która w sobotę 29 maja pojawi się na parkingu przy naszej galerii handlowej w pobliżu wejścia Hel. Na mamy i ich pociechy czeka tam wiele pomysłów na spędzenie wolnego czasu. Czekamy na Was do godziny 10.00 do godziny 13.00. Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Dzieci będą mogły odwiedzić kącik plastyczny, w którym pod okiem instruktora z Miejskiego Domu Kultury w Rumi będą mogły samodzielnie wykonać wyjątkowe upominki dla mam. W zależności od wieku i zainteresowań najmłodszych będą to kolorowe laurki, kwiatki z kolorowej bibuły oraz breloczki. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdej mamy!

Z kolei na mamy w strefie relaksu czekają same miłe niespodzianki! Będą mogły odpocząć na wygodnych leżakach przy relaksacyjnej muzyce oraz skorzystać z porad kosmetologicznych i wskazówek wizażysty.  Obecni na miejscu specjaliści podpowiedzą, jak dbać o urodę na co dzień i jak podkreślić jej atuty za pomocą makijażu i odpowiednio dobranej kolorystyki ubrań.

Serdecznie zapraszamy!
Share