you're offline
Wróć

Moc rodzinnych atrakcji na zakończenie ferii

Od 28/01 do 29/01
rumia-moc_atrakcji-24012023-390.jpg
Ostatnia sobota tegorocznych ferii zimowych może upłynąć na radosnej rodzinnej zabawie. Na ten dzień zaplanowaliśmy różnorodne atrakcje dla starszych i młodszych. 28 stycznia zapraszamy na:
 
  • Warsztaty kreatywne dla seniorów – od godziny 12.00 do godziny 17.00
  • Rodzinne popołudnie z grami planszowymi, układaniem puzzli oraz łamigłówkami – od godziny 12.00 do godziny 15.00

Natomiast w niedzielę 29 stycznia:
 
  • Retrojarmark dla miłośników gier komputerowych sprzed lat i elektroniki – od godziny 10.00 do godziny 18.00
  • Kreatywne warsztaty dla dzieci – od 11.00 do 14.00

WARSZTATY KREATYWNE DLA SENIORÓW

W sobotę 28 stycznia pasaż naszego centrum handlowego wypełni twórcza atmosfera. O godzinie 12.00 rozpoczną się bezpłatne warsztaty kreatywne adresowane specjalnie do seniorów. Uczestnicy poznają technikę ozdabiania decoupage, która sprawia, że przedmioty zyskują charakterystyczny, postarzony wygląd. Wykorzystując specjalne preparaty, papierowe wzory i naturalne dodatki, z butelek i innych szklanych naczyń, seniorzy wykonają dekoracyjne wazony. Wykonane ozdoby będzie można zabrać do domu.

Kolejne zajęcia z jesiennego cyklu „Kreatywny senior” odbędą się:
 
  • 25 lutego – kubistyczne portrety
  • 18 marca – wiosenne dekoracyjne wianki

ZAGRAJMY RAZEM

Na odwiedzających nasze centrum handlowe czekają również gry planszowe, wspólne układanie puzzli i rozwiązywanie łamigłówek. To doskonała okazja, by spędzić czas w gronie najbliższych, poznać nowe gry lub zagrać w te ulubione.  Wspólna zabawa potrwa od 12.00 do 15.00.

ELEKTRONICZNY RETROJARMARK

To wydarzenie nawiązujące klimatem do giełd komputerowych z lat 80/90. Odwiedzający będą mogli kupić, jak również sprzedać elektronikę i inne przedmioty. Na stoiskach będzie można znaleźć gry, konsole, komputery, figurki, sprzęt audio-wideo, zabawki czy komiksy. Będzie można także spróbować swoich sił w grach na klasycznych konsolach i komputerach.

WARSZTATY KREATYWNE DLA NAJMŁODSZYCH

Dzieci, które w niedzielę 29 stycznia odwiedzą wraz z rodzicami nasze centrum handlowe będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych. Przekonają się, że dwa kolory – czarny i biały dają wiele możliwości artystycznego wyrazu. Uczestnicy warsztatów, które rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do godziny 14.00. będą mogli fantazyjnie ozdobić porcelanowe kubki i wziąć udział w kreatywnych zabawach.