you're offline
Wróć

Listopadowy jarmark produktów regionalnych

04/11
add this event to your calendar

choose your application

rumia-jarmarki_cuda_wianki-04112020-390.jpg
Od 4 do 7 listopada na stosikach czeka na Was wiele wybornych smakołyków!

Podczas kolejnej, czterodniowej edycji jarmarku, będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą produktów spożywczych pochodzących z różnych regionów Polski oraz z krajów śródziemnomorskich. Coś dla siebie znajdą wszyscy poszukujący tradycyjnej polskiej żywności i smakołyków.  

Na stoiskach będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie, serów oraz miodów. Takie smakołyki doskonale urozmaicą codzienne posiłki! Z kolei tęskniący za smakami lata mogą obudzić wakacyjne wspomnienia, dzięki dostępnym na jarmarku różnorodnym oliwkom i bakaliom. Stoiska będą dostępne w pasażu galerii handlowej od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Przy wejściu do obiektu i hipermarketu można znaleźć dozowniki z płynem dezynfekującym. Zachęcamy do korzystania z nich.

Serdecznie zapraszamy na zakupy! add this event to your calendar

choose your application

Share