you're offline
Wróć

Kultowa gwiezdna flota zawita w naszym wnętrzu

Od 12/06 do 25/06
rumia-gwiezdna_flota-25052023-390.jpg
Nie lada atrakcja czeka dla miłośników najpopularniejszej gwiezdnej sagi! Od 12 do 25 czerwca w naszej galerii handlowej będzie można obejrzeć wyjątkowe modele inspirowane kultowymi statkami kosmicznymi, a także modele postaci i kosmicznych lokalizacji. Wstęp wolny!

Wśród 24 zaprezentowanych na wystawie modeli będzie można podziwiać najbardziej kultowe statki oraz pojazdy tak dobrze znane wszystkim fanom gwiezdnego uniwersum. Nie zabraknie również figur ulubionych postaci z jasnej i ciemnej strony mocy, a nawet odwzorowania najpopularniejszych lokalizacji i zabudowań w skali.

Wszystkie modele, które będzie można podziwiać w naszej galerii, zostały wykonane w skali przez polskich miłośników gwiezdnej sagi. Rozpiętość niektórych z nich sięga aż 4 metry. Wykonanie pojedynczych modeli z tej ogromnej kolekcji, zajęło twórcom wiele miesięcy, a nawet lat. Prezentowane eksponaty w najdrobniejszych detalach odzwierciedlają filmowe pierwowzory i bohaterów.

Wystawę będzie można oglądać od poniedziałku 12 czerwca do niedzieli 25 czerwca w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od poniedziałku do soboty godziny 9.00 do 21.00, a w niedzielę handlową od godziny 9.30 do godziny 20.00.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!