you're offline
Wróć

Konik Garbusek – bezpłatny spektakl dla dzieci

15/02
add this event to your calendar

choose your application

rumia-smyki-teatrzyki-10022020-390.jpg
W sobotę 15 lutego nasi mali goście poznają historię Wani i Konika Garbuska. Wstęp wolny!

Pozory mogą mylić! Marzyciel może okazać się bohaterem, a niepozorne zwierzę – najlepszym przyjacielem. Przekonają się o tym dzieci, które w sobotę 15 lutego zasiądą przed naszą teatralną sceną. Najmłodsi obejrzą spektakl lalkowy pt. „Konik garbusek” i poznają wyjątkową historię tytułowego bohatera i młodego chłopca o imieniu Wania.

Wania lubi czytać, wpatrywać się w gwiazdy i marzyć o wielkim świecie. Nie jest zbyt silny, ale gdy zajdzie taka potrzeba, dzięki mądrości i odwadze potrafi wyjść cało ze spotykających go kłopotów. Dzięki wspomnianym cechom charakteru, a także pomocy przyjaciela – Konika Garbuska bez trudu pokonuje napotkane trudności i zdobywa serce pięknej dziewczyny.

Przedstawienie „Konik Garbusek” odbędzie się w ramach cyklu pt. „Smyki teatrzyki”. W każdą trzecią sobotę miesiąca młodzi widzowie będą poznawać barwny świat teatru, wypełniony kolorowymi dekoracjami i wesołą muzyką. Poznają historie wyjątkowych bohaterów, które niosą ze sobą ważne wartości, jak przyjaźń, współpraca, wsparcie innych w potrzebie.

Przedstawienie dla dzieci pt. „Konik Garbusek” odbędzie się 15 lutego w pasażu naszej galerii handlowej. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share