you're offline
Wróć

Jesienny jarmark produktów regionalnych

30/09
add this event to your calendar

choose your application

rumia-jarmarki-30092020-390.jpg
Podczas jesiennej edycji jarmarku, trwającej od 30 września do 3 października, będzie poznać różnorodną ofertę produktów pochodzących z różnych regionów Polski, a nawet krajów śródziemnomorskich. Coś dla siebie znajdą wszyscy poszukujący tradycyjnej polskiej żywności oraz biżuterii i rękodzieła.

Na stoiskach spożywczych będzie można znaleźć bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie, serów, oliwek i bakalii. Takie smakołyki doskonale urozmaicą jesienne posiłki.

Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można zakupić różnorodną biżuterię, która sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej osoby, a także obrazy i dekoracje do domu. Stoiska będą dostępne w pasażu galerii handlowej od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących centrum handlowe przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać 1,5 metra odległości od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej.

Serdecznie zapraszamy na zakupy! add this event to your calendar

choose your application

Share