you're offline
Wróć

Jak Paweł i Gaweł – bezpłatne przedstawienie teatralne dla dzieci

18/01
rumia-smyki_teatrzyki-13012020-390.jpg
Niezwykłe historie, baśniowe postaci i kolorowe dekoracje po raz kolejny pojawią się w Porcie Rumia! W najbliższą sobotę 18 stycznia rozpoczyna się nowy cykl rodzinnych spotkań teatralnych „Smyki teatrzyki”. Otworzy go przedstawienie pt. „Jak Paweł i Gaweł”, podczas którego młodzi widzowie poznają przygody zwaśnionych sąsiadów. Wstęp wolny!

Jak Paweł i Gaweł – te słowa możemy często usłyszeć na co dzień. Opisują sytuację, w której dwie osoby często się kłócą, raz o bardziej istotne, a innym razem o błahe sprawy. W najbliższą sobotę 18 stycznia dzieci, które wraz z rodzicami zasiądą przed sceną teatralną w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan poznają historię, która jest źródłem powyższego powiedzenia.

Bohaterowie sobotniego teatrzyku – Paweł i Gaweł to sąsiedzi, którzy mieszkają w jednym domu. Bardzo często dochodzi do między nimi do kłótni. Jakie są przyczyny ich nieporozumień? Jak się zakończą sąsiedzkie sprzeczki? Tego, dowiedzą się młodzi widzowie podczas sobotniego spektaklu.

Przedstawienie „Jak Paweł i Gaweł” rozpocznie tegoroczny cykl spotkań teatralnych dla dzieci pt. „Smyki teatrzyki”. W każdą trzecią sobotę miesiąca młodzi widzowie będą poznawać barwny świat teatru, wypełniony kolorowymi dekoracjami i wesołą muzyką. Poznają historie wyjątkowych bohaterów, które niosą ze sobą ważne wartości, jak przyjaźń, współpraca, wsparcie innych w potrzebie.

Przedstawienie dla dzieci pt. „Jak Paweł i Gaweł” odbędzie się 18 stycznia w  Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny.
Share