you're offline
Wróć

Czerwcowy jarmark produktów regionalnych

Od 01/06 do 30/06
rumia-jarmarki_cuda_wianki-01062021-390.jpg
Jarmark „Cuda wianki” ponownie gości w Porcie Rumia. Przez pięć dni na stoiskach regionalnych dostawców będzie można zakupić produkty spożywcze z różnych stron świata, a także różnorodną biżuterię.

Na kupujących czeka bogaty wybór tradycyjnych wędlin, chlebów na zakwasie oraz serów. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy miodów prosto z pasieki. Z kolei na miłośników kuchni śródziemnomorskiej i bliskowschodniej czekają także oliwki oraz bakalie. Ci, którzy poszukują pomysłu na upominek, ciekawe propozycje znajdą na stoisku z biżuterią.

Po zakupach zapraszamy do strefy restauracyjnej w naszej galerii handlowej, gdzie można cieszyć się posiłkiem zjedzonym na miejscu.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Jarmark „Cuda wianki” odbędzie się w pasażu naszej galerii handlowej od 1 do 5 czerwca. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu, czyli od 9.00 do 21.00.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Share