you're offline
Wróć

Akcja bonus – świętuj z nami dzień dziecka!

29/05
add this event to your calendar

choose your application

rumia-akcja_bonus_dzien_dziecka-19052021-390.jpg
Podaruj radość z okazji Dnia Dziecka! Sprezentuj wyjątkową roślinę, która przypomina wielokolorowe kamienie z egzotycznej wyspy i wspólnie obserwujcie, jak rośnie na domowym parapecie!

„Żywe kamienie” to proste w uprawie, barwne rośliny – sukulenty, które kształtem przypominają kamyki. Każda gałązka ma dwa magazynujące wodę liście, pomiędzy którymi wczesną jesienią wyrasta piękny kwiat! Nie wymagają częstego podlewania i dobrze sobie radzą w mało nasłonecznionych pomieszczeniach! Uprawa „żywych kamieni” przybliży dzieciom świat roślin i nauczy podstaw ich pielęgnacji.

Tylko w sobotę 29 maja możesz zdobyć tę wyjątkową nagrodę w naszym programie lojalnościowym Akcja Bonus. Wystarczy, że uzbierasz na swoim koncie 5 punktów!

Jak zdobyć nagrodę? To proste!

    • wejdź na swoim smartfonie na naszą stronę https://www.portrumia.pl   
    • kliknij w ikonkę z prezentem
    • zaloguj się i wybierz opcję SKANUJ
    • zrób smartfonem zdjęcie paragonu
    • program automatycznie przeliczy paragon na punkty
    • wymieniaj otrzymane punkty na bony zakupowe i nagrody!
    • Im więcej zeskanujesz paragonów, tym twoje szanse na nagrodę rosną!

W akcji można rejestrować paragony za zakupy już od kwoty 10 zł. Za każde 10 zł na konto wpływa 1 punkt. W programie nie można korzystać z paragonów z hipermarketu.

Specjalną nagrodę z okazji Dnia Dziecka możesz odebrać wyłącznie w sobotę 29 maja od godz. 12.00 do 18.00 w punkcie informacyjnym w pasażu galerii handlowej. Będziemy je wydawać do wyczerpania zapasów.

W tych dniach możesz też odebrać stałe nagrody dostępne w programie Akcja Bonus, wśród których są konsole Play Station 5 Digital, ekspresy do kawy SMEG, smartwatche Xaiomi, kamerki MIO, urządzenia do domowej pielęgnacji Yasumi i wiele innych!

Listę nagród znajdziesz pod linkiem

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share