Materiały dla prasy

 
 • 13.03.2018

  Poznaj siłę przyjaźni

  Już w najbliższą sobotę 17 marca Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Tym razem młodzi widzowie poznają przygody kurczaka Szałaputka i przekonają się o sile przyjaźni. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 07.03.2018

  Zabawa światłem i optyczne eksperymenty w Porcie Rumia

  Jak wygląda świat w skali mikro? Co kryje się w kropli wody i dlaczego piraci często używali lunety? Odpowiedzi na podobne, związane z optyką i fizyką pytania, znajdą mali goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Kolejne spotkanie z cyklu „Akademia małych odkrywców” już 10 marca. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 27.02.2018

  Przywołaj wiosnę na kreatywnych warsztatach i weź udział w zbiórce charytatywnej!

  Wiosna tuż za rogiem! Dla spragnionych śmielszych podrygów nadchodzącej pory roku Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotował 3 i 4 marca warsztaty kreatywne z kwiecistymi elementami w roli głównej. Goście centrum wezmą również udział w charytatywnej zbiórce pieniędzy organizowanej przez Stowarzyszenie Siej Ziarno.

   

  Więcej  

   
 • 20.02.2018

  Wygraj pobyt w LEGOLAND® Billund Resort!

  Elektryczne samochodziki LEGO®, postaci zbudowane z najpopularniejszych klocków oraz liczne gry i animacje czekają na najmłodszych gości Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. 24 i 25 lutego maluchy oraz ich rodzice wezmą również udział w specjalnym konkursie, w którym do zdobycia są bilety wstępu do LEGOLANDU® w Billund Resort w Danii, zestawy LEGO® oraz nagroda główna w postaci vouchera na rodzinny pobyt w tym parku rozrywki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.02.2018

  Co chochlik zrobił ze starymi baśniami?

  Czy wilk w bajkach zawsze bywa zły? Czy złota rybka może spełniać wyłącznie swoje marzenia? Co by się stało, gdyby znane wszystkim bajki miały inne zakończenie? Odpowiedzi na pytania znajdą 17 lutego mali widzowie sceny teatralnej Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2018

  Walentynkowe atrakcje w Porcie Rumia

  Miłość niejedno ma imię, a zbliżające się walentynki można obchodzić na wiele różnych sposobów, nawet nie będąc fanem święta! Na dowód tego Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotował dla wszystkich swoich gości szereg atrakcji. Nauka o fizyce z uczuciem w tle, pokazy taneczne i polowanie na pluszaki to tylko niektóre z nadchodzących atrakcji!

   

  Więcej  

   
 • 31.01.2018

  Stwórz kreatywne magnesy na lodówkę

  Najlepsze ozdoby domu to te wykonane samodzielnie, najlepiej przez pełnych wyobraźni małych artystów. Już 3-4 lutego goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan będą mieć okazję stworzyć oryginalne magnesy na lodówkę, które urozmaicą i rozweselą wnętrze kuchni. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2018

  Zaczytana Rumia

  W najbliższy weekend 27-28 stycznia goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan będą mieć okazję dołączyć do akcji pt. „Czytadełko”, która pozwoli na oddanie nieużywanych, przeczytanych książek lub wymianę ich na inne. Na małych darczyńców czekają również zabawy, warsztaty czytelnicze i plastyczne oraz inne atrakcje.

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  OUTHORN w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

  Do grona najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan dołączy marka OUTHORN. Salon z odzieżą do aktywności fizycznej zajmie lokal o powierzchni ponad 135 mkw. Za komercjalizację galerii handlowej odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Weź udział w teatralnej przygodzie i poznaj przygody wesołych pingwinów

  Port Rumia Centrum Handlowe Auchan wznawia lubiany przez dzieci i dorosłych cykl „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Już 20 stycznia widzowie będą mogli poznać niesamowite przygody dwóch pingwinów – Pinka i Punka. Przedstawienie zostanie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty