Materiały dla prasy

 
 • 22.05.2018

  Weekend pełen atrakcji w Porcie Rumia

  Jarmark z regionalnymi produktami i żywnością, bezpłatne badania profilaktyczne oraz akcja promocji czytelnictwa wśród dzieci to tylko niektóre z atrakcji, jakie odbędą się w najbliższy weekend 26-27 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan! Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 15.05.2018

  Odwiedź cukiernię Pana Marcepana – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czekoladki, ciasteczka, torty, cukierki i inne łakocie wypełnią przedstawienie dla dzieci, które odbędzie się 19 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Wszyscy fani słodkości obejrzą interaktywny spektakl pod tytułem „Cukiernia Pana Marcepana”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 15.05.2018

  Pierwsza Drogeria Hebe w mieście otwarta w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

  Do grona najemców Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan dołącza drogeria Hebe. Od 11 maja klienci mogą korzystać z jej oferty w salonie o powierzchni ponad 320 mkw. Jest to pierwsza drogeria Hebe w Rumi i zarazem trzecia w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska. 

   

  Więcej  

   
 • 07.05.2018

  To nie czary, to nauka! – pokazy chemiczne w Porcie Rumia

  Czy kolory zmieniają się pod wpływem… nastroju? Co kryje się pod hasłem „aktywne metale”? Czy widziane przez nas efekty w filmach i cyrku to magia, czy też kreatywnie wykorzystana nauka? Wszystkie odpowiedzi znajdą goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, którzy 12 maja wezmą udział w „Akademii małych odkrywców”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 25.04.2018

  Dołącz do zbiórki makulatury i odbierz drzewko!

  Czy dbanie o środowisko naturalne rzeczywiście wymaga wiele trudu i wyrzeczeń? Już 28 kwietnia goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan przekonają się, że zachowania proekologiczne są proste, a wdrażanie ich w życie to czysta przyjemność. W zamian za makulaturę uczestnicy zbiórki otrzymają sadzonki drzew. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 16.04.2018

  O misiu, który wysiadywał jajo – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czy mały niedźwiadek może wysiedzieć ptasie jajo? Małemu Tymoteuszowi nawet nie przyjdzie do głowy, że można nie zaopiekować się znalezionym kukułczym jajkiem! A co z tego wyniknie dowiedzą się najmłodsi, którzy obejrzą spektakl pt. „Tymoteusz wśród ptaków” w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 10.04.2018

  Wystawa zabytkowych rowerów i pokazy chemiczne dla dzieci – weekend w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

  Oryginalny Tricycle z 1890 roku, rowery wojskowe z czasów II Wojny Światowej, a także rowery miejskie z lat 60. XX wieku będzie można obejrzeć podczas wystawy w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan od 14 do 29 kwietnia. Dodatkowe atrakcje w postaci barwnych pokazów chemicznych przygotowano również dla dzieci 14 kwietnia. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Podaruj prezent dzieciom z Ukrainy i weź udział w warsztatach

  Materiały szkolne i zabawki są w niektórych krajach kosztownymi artykułami, na które wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Ukrainy 24 i 25 marca Port Rumia Centrum Handlowe Auchan organizuje zbiórkę charytatywną. Dla najmłodszych gości akcji przygotowano również warsztaty, podczas których poznają kulturę Ukrainy i wykonają świąteczne dekoracje.

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Odwiedź wielkanocny jarmark i przygotuj się do Świąt

  Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na wielkanocny jarmark. Od 22 do 30 marca na odwiedzających czekają m.in. produkty regionalne, ozdoby świąteczne, rękodzieło oraz wyjątkowa biżuteria. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Poznaj siłę przyjaźni

  Już w najbliższą sobotę 17 marca Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Tym razem młodzi widzowie poznają przygody kurczaka Szałaputka i przekonają się o sile przyjaźni. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty