Materiały dla prasy

 
 • 15.08.2017

  Poznaj marionetki klauna Pinezki podczas rodzinnego spotkania teatralnego

  Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotował niespodziankę dla wszystkich miłośników teatru lalek. 20 sierpnia na teatralnej scenie wystąpi lubiany przez dzieci i dorosłych Klaun Pinezka, który zaprezentuje swoje marionetkowe show. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Wybierz się w podróż w krainę smaków z Akademią Małych Odkrywców

  Co sprawia, że czujemy smak? Czym jest piramida żywienia? Jak zrobić zdrowe słodycze? Odpowiedzi na te pytania znajdą najmłodsi, którzy wraz z rodzicami wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Akademia Małych Odkrywców w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 28.07.2017

  Zadbaj o swoje zdrowie i weź udział w akcji edukacyjnej!

  Już w najbliższy weekend Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza wszystkie panie do udziału w spotkaniu w ramach kampanii „Akcja Samokontrola – Nie daj się chorobie. Pokonaj ją sama!”. Uczestniczki będą mogły dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonać samodzielnie badanie, które jest najważniejszym elementem profilaktyki raka piersi, a także wziąć udział w minisesji fotograficznej i konkursie. Wstęp wolny. 

   

  Więcej  

   
 • 18.07.2017

  Zaprojektuj kajutę promu i poznaj bliżej szwedzką kulturę

  W najbliższy weekend Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza najmłodszych miłośników morskich podróży na warsztaty, podczas których będzie można dowiedzieć się, jak wygląda kajuta promu morskiego, a nawet samemu zaprojektować jej wyposażenie. Dodatkowo podczas zajęć tanecznych dzieci poznają symbole Szwecji oraz dowiedzą się, co oznaczają. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2017

  Magiczny świat Alicji – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Jakie przygody czekają Alicję, która pewnego słonecznego dnia postanowi podążyć za małym, białym królikiem do jego norki? Czy uda jej się nauczyć mieszkańców Krainy Czarów zasad dobrego wychowania? Odpowiedzi na te pytania poznają najmłodsi, którzy 16 lipca zasiądą przed teatralną sceną, by obejrzeć spektakl pt. „Alicja w Krainie Czarów”.

   

  Więcej  

   
 • 04.07.2017

  Dzieci będą uczyć się ekologicznych nawyków

  Okres dzieciństwa to najlepszy czas, by zacząć uczyć się ekologicznego podejścia. Już 9 lipca podczas zajęć z cyklu Akademia Małych Odkrywców, które odbędą się w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, dzieci dostaną solidną dawkę praktycznej wiedzy ekologicznej.

   

  Więcej  

   
 • 30.06.2017

  Wielka gratka dla miłośników zabytkowych motocykli

  Pierwsza przejażdżka na motocyklu długo pozostaje w pamięci każdego dziecka. Pora odświeżyć stare wspomnienia! Od 3 do 31 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan miłośnicy dwukołowych motocykli oldtimerów będą mogli podziwiać wyjątkowe egzemplarze tych pojazdów - najstarszy pochodzi z 1936 roku! W programie również liczne atrakcje dla dzieci.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2017

  Odkryj letnie smaki na jarmarku

  Letnie jarmarki mają swój niezwykły urok. Oryginalne wyroby rękodzielnicze i zapach zdrowej, naturalnej żywności przywołują na myśl beztroski czas wakacji spędzanych na wsi. Warto zacząć urlop właśnie w takim słonecznym nastroju i poszukać letnich inspiracji na jarmarku, który odbędzie się od 29 czerwca do 2 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2017

  Tworzymy rodzinne gry w stylu eko – bezpłatne warsztaty kreatywne dla dzieci

  Jak połączyć dobrą zabawę i podejście ekologiczne? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 1 lub 2 lipca przyjdą na rodzinne warsztaty kreatywne do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Podczas zajęć dzieci wykonają wyjątkowe edukacyjne i ekologiczne gry planszowe.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2017

  Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

  Już w najbliższą sobotę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty