Materiały dla prasy

 
 • 10.10.2017

  Przygody Jasia i Małgosi – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Jak potoczą się losy dzieci, które pewnego dnia postanowiły wybrać się do okolicznej cukierni po ulubione słodkie wypieki? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 15 października zasiądą przed sceną teatralną Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, aby obejrzeć spektakl „Jaś i Małgosia”.

   

  Więcej  

   
 • 02.10.2017

  Odkryj tajemnice wyrobu papieru

  Co ma wspólnego wyrób papieru ze słoniem? Ile czasu potrzeba na zrobienie jednej kartki papieru? Dlaczego lepiej myć dłonie w ciepłej wodzie niż zimnej? Odpowiedzi na te i podobne pytania znajdą najmłodsi, którzy wraz z rodzicami 8 października wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Akademii Małych Odkrywców w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 26.09.2017

  Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG

  Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. Już w najbliższą sobotę 30 września Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na bezpłatne konsultacje i badania EKG, ciśnienia krwi czy poziomu cholesterolu.

   

  Więcej  

   
 • 26.09.2017

  Poznaj barwny świat ptaków i weź udział w warsztatach dla dzieci

  Rudzik ma pomarańczowy brzuszek, dzięcioł dwie białe plamy na szyi, natomiast gil niebieskoczarny ogon. Wszyscy, którzy chcieliby poznać więcej szczegółów na temat popularnych ptaków, mają szansę poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą, a także wyćwiczyć zdolności manualne na warsztatach od 30 września do 1 października w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

   

  Więcej  

   
 • 20.09.2017

  Podaruj prezent dzieciom z Afryki

  Drobne rzeczy, jak materiały szkolne i zabawki, są w niektórych krajach kosztownymi artykułami. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Afryki Port Rumia Centrum Handlowe Auchan organizuje w dniach 23-24 września zbiórkę charytatywną. Dla najmłodszych gości akcji przewidziano drobne upominki i warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje krajów afrykańskich.

   

  Więcej  

   
 • 13.09.2017

  Weekend z teatrzykiem i zbiórką książek

  Spragnieni weekendowych atrakcji? Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza 17 września na bezpłatny spektakl teatralny dla dzieci oraz na zbiórkę książek dla potrzebujących maluchów, która odbędzie się 16 i 17 września. Mali widzowie sceny teatralnej dowiedzą się, jakie niebezpieczeństwa mogą czekać na dzielnego przedszkolaka Jasia w drodze do szkoły, a uczestnicy akcji Czytadełko nadadzą książkom drugie życie.

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Regionalny, pyszny i artystyczny weekend

  Naturalnie, kreatywnie i w duchu art zapowiada się zakończenie tygodnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. W dniach 7-10 września goście centrum będą mieć okazję zaopatrzyć się lub zainspirować na Jarmarku Produktów Regionalnych, a 9 września najmłodsi stworzą malunki, ale tym razem do powstania dzieł posłużą zamiast pędzelków widelce, gąbki i warzywa! Niedzielne warsztaty 10 września poszerzą wiedzę maluchów na temat kalorii i ich spalania. Będzie się działo!

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2017

  Tworzymy przyborniki na biurko, czyli kreatywny powrót do szkoły

  Nowe kredki, pisaki, ołówki, nożyczki i całe mnóstwo drobiazgów nie mieści się na półkach? Czas na zrobienie porządku! Już 2-3 września Port Rumia Centrum Handlowe Auchan pomoże najmłodszym zorganizować kącik do nauki – razem z animatorami dzieci przygotują przyborniki na biurka, które przywrócą ład wśród szkolnych przyborów.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Poznaj marionetki klauna Pinezki podczas rodzinnego spotkania teatralnego

  Port Rumia Centrum Handlowe Auchan przygotował niespodziankę dla wszystkich miłośników teatru lalek. 20 sierpnia na teatralnej scenie wystąpi lubiany przez dzieci i dorosłych Klaun Pinezka, który zaprezentuje swoje marionetkowe show. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Wybierz się w podróż w krainę smaków z Akademią Małych Odkrywców

  Co sprawia, że czujemy smak? Czym jest piramida żywienia? Jak zrobić zdrowe słodycze? Odpowiedzi na te pytania znajdą najmłodsi, którzy wraz z rodzicami wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Akademia Małych Odkrywców w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty