Materiały dla prasy

 
 • 17.07.2018

  Jedziemy do Włoch! – warsztaty podróżnicze w Porcie Rumia

  W te wakacje obieramy kierunek na południe i wędrujemy do Włoch! Podróżnicze warsztaty w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan 21 lipca pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje państwa śródziemnomorskiego i rozsmakować się w prawdziwej, włoskiej pizzy. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2018

  Zobacz wyimaginowany świat Felka – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czas na teatralną przygodę z dialogami z utworów znanych poetów i pisarzy literatury dziecięcej. Już 14 lipca mali widzowie Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan wezmą udział w interaktywnym spektaklu, przenosząc się do wyimaginowanego świata głównego bohatera – Felka. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 03.07.2018

  Zobacz, na jakich motocyklach jeździli dziadkowie! Wystawa polskich oldtimerów w Porcie Rumia

  Pora odświeżyć stare wspomnienia! Od 7 do 29 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan miłośnicy polskich motocykli będą mogli podziwiać wyjątkowe egzemplarze oldtimerów - najstarszy pochodzi z 1949 roku! W programie również liczne atrakcje dla dzieci. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 03.07.2018

  Dźwięki fizyki – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Czy fizyka może wydawać dźwięki? Mali odkrywcy, którzy odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan 7 lipca dowiedzą się wielu ciekawostek o falach akustycznych, głośnikach, aparatach słuchowych i innych zjawiskach związanych z dźwiękami. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 03.07.2018

  Greenpoint – nowa marka modowa w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

  Port Rumia Centrum Handlowe Auchan poszerza ofertę modową. 13 czerwca został otwarty salon firmowy Greenpoint oferujący eleganckie i funkcjonalne ubrania dla kobiet. Zajął on lokal o powierzchni 119 mkw. i jest pierwszą lokalizacją marki w Rumi. Za komercjalizację Portu Rumia odpowiada Ceetrus Polska (d. Immochan Polska).

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  Tworzymy oryginalne skarbonki – bezpłatne warsztaty dla dzieci w Porcie Rumia

  Już 1 lipca mali goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan wezmą udział w kreatywnych warsztatach, na których powstaną skarbonki. Motywem przewodnim spotkania będzie architektura, a prace powstaną z niepotrzebnych i ogólnodostępnych materiałów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  Bezpłatne badania USG dla kobiet w ciąży

  Jednym z najczęściej wykonywanych w ciąży badań jest ultrasonografia. Najbliższą okazją do wykonania bezpłatnych badań USG będzie akcja „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. 30 czerwca podczas konsultacji przyszłe i świeżo upieczone mamy otrzymają również odpowiedzi na nurtujące pytania związane z macierzyństwem.

   

  Więcej  

   
 • 21.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Port Rumia Centrum Handlowe Auchan organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 23 i 24 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zabawy z kroplą wody – pokazy chemiczne w Porcie Rumia

  Czy kropla wody może posłużyć jako… mikroskop? Jak powstaje tęcza? Czy woda może podskakiwać?  Odpowiedzi na te pytania znajdą goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, którzy 9 czerwca wezmą udział w „Akademii małych odkrywców”. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zgarnij gadżet kibica!

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Gdańsk i Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty