Materiały dla prasy

 
 • 14.05.2019

  Wystawa zabytkowych zabawek w Porcie Rumia

  Konia na biegunach z 1860 roku, rowerek dziecięcy z 1890 roku, a także zabawki z lat PRL czy okresu międzywojennego będzie można obejrzeć podczas wyjątkowej wystawy zabytkowych zabawek w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Ekspozycja złożona z unikatowych eksponatów będzie dostępna od 20 maja do 1 czerwca. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 14.05.2019

  Wiosenne atrakcje dla dzieci w Porcie Rumia

  Smok Smokowski, Igła z Nitką, Czerwony Kapturek, Kaczka Dziwaczka i inne postaci z utworów Jana Brzechwy pojawią się w przedstawieniu wystawianym 18 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Tego dnia odbędą się również zabawy i warsztaty związane z obecną w galerii wystawą rowerów zabytkowych. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 08.05.2019

  Kolorowe laboratorium w Porcie Rumia

  Wszystkie kolory tęczy będzie można zobaczyć 11 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Podczas spotkania z cyklu „Akademia małych odkrywców” dzieci będą poszerzać wiedzę i obejrzą barwne eksperymenty. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 01.05.2019

  Zabawka dla pupila – warsztaty dla dzieci

  Świętujemy Dzień Praw Zwierząt! Już 4 maja Port Rumia Centrum Handlowe Auchan organizuje warsztaty dla dzieci, na których uczestnicy stworzą zabawki dla swoich pupili, czyli kotów i psów. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 24.04.2019

  Wystawa zabytkowych rowerów z XIX i XX wieku

  Oryginalny Tricycle z 1890 roku, replika bicykla, rowery wojskowe z czasów II Wojny Światowej, rowery miejskie z lat 60. XX wieku, a także popularne „składaki” będzie można obejrzeć podczas wyjątkowej wystawy w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Ekspozycja składająca się z 35 historycznych jednośladów będzie dostępna od 29 kwietnia do 18 maja. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 24.04.2019

  Szewczyk Dratewka odwiedzi dzieci w Porcie Rumia

  Jakie zadania będzie miał do wykonania Szewczyk Dratewka, aby uwolnić piękną królewnę, uwięzioną przez złą czarownicę? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które 27 kwietnia odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Kapitan Fizyka na pomoc ludzkiemu zdrowiu – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Najważniejsze jest zdrowie – każdy wam to powie! Dzieci odwiedzające 13 kwietnia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan odkryją wynalazki, które pomogły ludzkości w utrzymaniu dobrego zdrowia i obejrzą barwne eksperymenty. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 08.04.2019

  Więcej mody męskiej w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

  Portfolio najemców obecnych w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan powiększyło się o nową markę z segmentu modowego. Od marca w obiekcie działa salon Vistula o powierzchni 152 mkw. Za komercjalizację centrum handlowego odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 27.03.2019

  Kultowy sprzęt AGD do wygrania!

  30 marca rusza wiosenna loteria w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Fani praktycznych nagród zawalczą o kultowy sprzęt kuchenny – ekspres do kawy i toster marki Smeg.

   

  Więcej  

   
 • 25.03.2019

  Odbierz sadzonkę drzewa i weź udział w warsztatach ekologicznych

  Dbanie o środowisko jest proste i przyjemne! Przekonają się o tym najmłodsi, którzy wezmą udział w warsztatach ekologicznych w Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan. Szósta edycja akcji edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni” odbędzie się 30 i 31 marca, a podczas spotkania będą rozdawane sadzonki drzew. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty