Materiały dla prasy

 
 • 10.01.2019

  Poszukiwany genetyczny bliźniak chorego Damiana

  12 stycznia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku do bazy Fundacji DKMS. Akcja ma na celu pomoc Damianowi Bojarowi z Rumi, który cierpi na anemię aplastyczną i wymaga przeszczepu.

   

  Więcej  

   
 • 07.01.2019

  Ładunki elektryczne z Franklinem – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Co zawdzięczamy Benjaminowi Franklinowi i jak wyglądałoby codzienne życie bez jego odkryć? Dzieci odwiedzające 12 stycznia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan dowiedzą się wielu ciekawostek o elektryczności i obejrzą barwne pokazy wyjaśniające to zjawisko. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 04.01.2019

  Karnawałowa zabawa z maskami – warsztaty dla dzieci

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych przebrań, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 5 stycznia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan organizuje warsztaty dla dzieci, które pozwolą stworzyć barwne maski. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  O świętym Mikołaju, diable i aniołku – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Święty Mikołaj, diabeł, turoń, moc przygód i zabawnych perypetii – sobotnie spotkanie z teatrzykiem na pewno nie znudzi małych widzów! Spektakl pt. „Wigilia świętego Mikołaja” odbędzie się 15 grudnia w Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Elfowa kraina dla dzieci i jarmark świąteczny w Porcie Rumia

  7 tysięcy różnego rodzaju klocków, domki elfów, świąteczne zagadki i wata cukrowa - to tylko niektóre z atrakcji organizowanych dla dzieci 16 grudnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Od 14 do 23 grudnia w galerii odbędzie się również jarmark świąteczny. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk i Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Chemia pełna magii! – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Chemia nie jest wcale straszna! Już 8 grudnia mali odkrywcy odwiedzający Port Rumia Centrum Handlowe Auchan obejrzą pełne świątecznej magii eksperymenty chemiczne. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 27.11.2018

  Sprawdź stan zdrowia swojego dziecka! – bezpłatne konsultacje zdrowotne w Porcie Rumia

  Badania EKG, pomiar poziomu cholesterolu i glukozy, a także analizę składu ciała będzie można nieodpłatnie wykonać dzieciom do lat 18 w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan. Spotkanie 1 grudnia będzie również okazją do skorzystania z porad dietetycznych oraz konsultacji lekarskich, w trakcie których na miejscu zostaną omówione wyniki  badań.

   

  Więcej  

   
 • 27.11.2018

  Stwórz brokatowe ozdoby świąteczne – warsztaty dla dzieci

  Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą unikatowym prezentem dla najbliższych, a dodatkowo pozwolą wykorzystać niepotrzebne drobiazgi, które można znaleźć w każdym domu. 1 i 2 grudnia Port Rumia Centrum Handlowym Auchan organizuje dla najmłodszych warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć brokatowe ozdoby świąteczne.

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  VIII Ogólnopolska Wystawa Makiet i Modeli Kolejowych

  Wiernie odwzorowane parowozownie, stacje i bocznice kolejowe oraz modele pociągów w ruchu będzie można podziwiać w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan od 23 do 25 listopada. W ramach VIII Ogólnopolskiej Wystawy Makiet i Modeli Kolejowych „Nostalgia za parą” gości centrum czeka wiele atrakcji. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty