Materiały dla prasy

 
 • 13.12.2017

  Poczuj magię świąt w Porcie Rumia!

  Świąteczny teatrzyk i kreatywne warsztaty dla dzieci, bożonarodzeniowy klimat i wiele ciekawych zajęć – grudniowe atrakcje dla dzieci wprowadzą wszystkich w iście świąteczny nastój. 16 i 17 grudnia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zapewni wszystkim maluchom moc dobrej zabawy. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Znajdź inspiracje na jarmarku świątecznym

  Ozdoby świąteczne, rękodzieło, produkty regionalne czy kreatywna biżuteria będą wspaniałym prezentem świątecznym lub unikatową dekoracją domowego zacisza. Od 14 do 23 grudnia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza wszystkich na świąteczny jarmark rękodzieła. 

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Podziel się książką!

  Ruszyła tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci, organizowana przez Centra Handlowe Auchan oraz Fundację „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja rozpoczęła się 1 grudnia i potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 05.12.2017

  Mikołajkowy weekend w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka weekend pełen niespodzianek. 9 grudnia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na wielką zabawę mikołajkową, a 10 grudnia kolejne spotkanie z serii Akademii Małych Odkrywców. Wśród sobotnich atrakcji znajdą się warsztaty, słodkie niespodzianki, spotkanie ze Świętym Mikołajem, a w niedzielę ciekawe eksperymenty. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 28.11.2017

  Stwórz ozdoby świąteczne w stylu eko!

  Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą unikatowym prezentem dla najbliższych, a dodatkowo pozwolą wykorzystać niepotrzebne drobiazgi, które można znaleźć w każdym domu. 2 i 3 grudnia Port Rumia Centrum Handlowym Auchan zaprasza najmłodszych gości na warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć oryginalne i ekologiczne ozdoby świąteczne.

   

  Więcej  

   
 • 21.11.2017

  VII Ogólnopolska Wystawa Makiet i Modeli Kolejowych

  Wiernie odwzorowane parowozownie, stacje i bocznice kolejowe oraz modele pociągów w ruchu będzie można podziwiać w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan od 24 do 26 listopada. W ramach VII Ogólnopolskiej Wystawy Makiet i Modeli Kolejowych „Nostalgia za parą” gości centrum czeka wiele atrakcji. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 13.11.2017

  Bohaterowie wierszy uczą i bawią najmłodszych w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

  19 listopada w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan najmłodsi widzowie będą mieli możliwość spotkania z bohaterami wierszy polskich poetów i pisarzy. W spektaklu postacie takie jak Stefek Burczymucha czy chory kotek będą w zabawny sposób uczyć o tym, że nie warto się przechwalać i czym może się to zakończyć.

   

  Więcej  

   
 • 07.11.2017

  Poznaj słynnych wynalazców i znane wynalazki

  Jak wyglądałby świat bez telefonu czy żarówki ? Czym jest peryskop i kalejdoskop? Czy łatwo skonstruować łódź podwodną? Zbliżające się 12 listopada warsztaty z cyklu Akademii Małych Odkrywców w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i pozwolą zrozumieć działanie najsłynniejszych, rewolucyjnych wynalazków. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 01.11.2017

  Wszyscy jesteśmy artystami – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Kartony, farby, kredki i… kreatywna fotobudka gotowa! Małym artystom do udanej i owocnej zabawy na pewno wystarczą plastyczne przybory i duży karton. 4 i 5 listopada Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na warsztaty dla najmłodszych i inne niespodzianki z okazji 10. urodzin galerii. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 01.11.2017

  Urodzinowe atrakcje z loterią na 10-lecie Portu Rumia!

  Szukasz sposobu na jesienne smutki? Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 4 do 19 listopada Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza do udziału w loterii „Dla każdego coś fajnego”, w której uczestnicy zabawy mogą wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Ta i inne niespodzianki czekają na gości z okazji 10. urodzin Portu Rumia.

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty