Materiały dla prasy

 
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się loteria „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weekend pełen atrakcji w Porcie Rumia

  W najbliższy weekend na odwiedzających Port Rumia Centrum Handlowe Auchan czekają różnorodne atrakcje. 3 listopada dzieci wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl” i odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. W sobotę i niedzielę na lubiących zajęcia manualne czekają warsztaty artystyczne, na których powstaną naturalne kosmetyki do kąpieli. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 22.10.2018

  Trzecia odsłona festiwalu „Uśmiechnij się, Polsko!” w Rumi

  28 października w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się kolejna edycja festiwalu „Uśmiechnij się, Polsko!”. Drużyna Uśmiechu będzie pokazywała, jak zapewnić zdrowie jamy ustnej i cieszyć się nieskazitelnym uśmiechem. Na uczestników niezależnie od ich wieku czekają gry, zabawy i konkursy. Wstęp wolny. 

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Złota rybka spełni życzenia w Porcie Rumia

  20 października Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza wszystkie dzieci na pouczający spektakl w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Opowieść o spełniającej marzenia złotej rybce rozbudzi wyobraźnię widzów i przypomni o negatywnych skutkach zachłanności. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 03.10.2018

  Iście odblaskowe liście! – bezpłatne warsztaty dla dzieci w Porcie Rumia

  Barwy jesieni inspirują! 6 i 7 października na warsztatach kreatywnych w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan do powstania prac posłużą spadające liście. Dzieci wykonają oryginalne odblaskowe breloki z filcu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 24.09.2018

  Zadbaj o serce i sprawdź stan swojego zdrowia

  Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy, dlatego warto regularnie sprawdzać stan swojego zdrowia. W niedzielę 30 września z okazji Światowego Dnia Serca Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na nieodpłatne konsultacje i badania EKG, pomiar ciśnienia tętniczego czy poziomu cholesterolu.

   

  Więcej  

   
 • 11.09.2018

  Poznaj pana Sznurkowego – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Zobacz świat teatru od kuchni! Już 15 września Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprosi maluchy na oryginalny spektakl z nietuzinkową postacią w roli głównej. Zwykły teatralny przedmiot codziennego użytku, jakim jest sznurek, tym razem zagra tytułową rolę w przedstawieniu. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2018

  O ładunkach we wszechświecie – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Jakie znaczenie mają dla człowieka ładunki dodatnie i ujemne? Mali odkrywcy odwiedzający Port Rumia Centrum Handlowe Auchan 8 września dowiedzą się wielu ciekawostek o elektrostatyce i obejrzą barwne pokazy wyjaśniające to zjawisko. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2018

  Grzyblove – bezpłatne warsztaty dla dzieci w Porcie Rumia

  Wrzesień otwieramy wielkim grzybobraniem! Dzieci odwiedzające Port Rumia Centrum Handlowe Auchan 1 i 2 września wezmą udział w zajęciach kreatywnych, na których powstaną maskotki w kształcie grzybów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 17.08.2018

  Zakończenie wakacji w Porcie Rumia

  Zakończenie wakacji i powrót do szkoły to wspaniała okazja do świętowania! Już 25 i 26 sierpnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan dzieci będą mogły skorzystać z licznych atrakcji, tak aby pożegnać lato z uśmiechem na twarzy. W programie zabawy klockami Meli i samochodzikami Hot Wheels. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty