Materiały dla prasy

 
 • 12.03.2019

  Czerwony Kapturek odwiedzi dzieci w Porcie Rumia

  Historia małej dziewczynki, której na drodze do domu babci staje groźny wilk, to chyba jedna z najpopularniejszych baśni. Już w najbliższą sobotę 16 marca jej zabawną adaptację poznają maluchy, które odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.03.2019

  Kuchenne rewolucje w naukowym stylu – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Proste składniki znalezione w kuchni można wykorzystać w nietypowy sposób! Dzieci odwiedzające 9 marca Port Rumia Centrum Handlowe Auchan dowiedzą się, jak przygotować ekologiczne środki myjące i obejrzą barwne eksperymenty. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 28.02.2019

  Sadzimy kwiaty na Dzień Kobiet – warsztaty dla dzieci

  Zbliżający się Dzień Kobiet od zawsze kojarzy się z kwiatami! Już 2 marca Port Rumia Centrum Handlowe Auchan organizuje warsztaty dla dzieci, na których uczestnicy będą sadzić cebulki kwiatów i ozdabiać doniczki. Wstęp wolny! 

   

  Więcej  

   
 • 19.02.2019

  Wygraj pobyt w LEGOLAND® Billund Resort!

  Elektryczne samochodziki LEGO®, postaci zbudowane z najpopularniejszych klocków oraz liczne gry i zabawy czekają na najmłodszych gości Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. 23 i 24 lutego najmłodsi i ich rodzice będą mogli wziąć udział w konkursie i zdobyć zestawy LEGO®, bilety wstępu do LEGOLAND® Billund Resort w Danii oraz nagrodę główną - voucher na rodzinny pobyt w tym parku rozrywki. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 05.02.2019

  Mydlany świat chemii – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Chemiczne słonie, moc zapachów i baniek mydlanych – lekcja chemii może zaskoczyć! Dzieci odwiedzające 9 lutego Port Rumia Centrum Handlowe Auchan dowiedzą się wielu ciekawostek o środkach myjących i obejrzą barwne eksperymenty. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 29.01.2019

  Zimowy jarmark produktów regionalnych

  Poszukujących niecodziennych dekoracji i upominków Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza od 30 stycznia do 2 lutego na jarmark produktów regionalnych i rękodzieła. Będzie można na nim zakupić wyjątkowe przedmioty oraz zdrową żywność od lokalnych dostawców. Stoiska handlowe będą czynne w godzinach pracy galerii handlowej.

   

  Więcej  

   
 • 29.01.2019

  Szyjemy maskotki kotów – warsztaty dla dzieci w Porcie Rumia

  Świętujemy zbliżający się Dzień Kota! Maluchy odwiedzające 2 lutego Port Rumia Centrum Handlowe Auchan samodzielnie przygotują przytulanki w postaci kolorowych kotów. W programie nauka szycia. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Warsztaty kreatywne i badania profilaktyczne dla babci i dziadka

  Dziś obchodzimy Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. Z myślą o tych wyjątkowych osobach Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaplanował specjalne wydarzenia na najbliższy weekend. W sobotę babcie i dziadkowie będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych, a w niedzielę sprawdzić stan swojego zdrowia podczas bezpłatnych konsultacji lekarskich i badań profilaktycznych.

   

  Więcej  

   
 • 10.01.2019

  Poszukiwany genetyczny bliźniak chorego Damiana

  12 stycznia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku do bazy Fundacji DKMS. Akcja ma na celu pomoc Damianowi Bojarowi z Rumi, który cierpi na anemię aplastyczną i wymaga przeszczepu.

   

  Więcej  

   
 • 07.01.2019

  Ładunki elektryczne z Franklinem – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Co zawdzięczamy Benjaminowi Franklinowi i jak wyglądałoby codzienne życie bez jego odkryć? Dzieci odwiedzające 12 stycznia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan dowiedzą się wielu ciekawostek o elektryczności i obejrzą barwne pokazy wyjaśniające to zjawisko. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty