Materiały dla prasy

 
 • 11.09.2018

  Poznaj pana Sznurkowego – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Zobacz świat teatru od kuchni! Już 15 września Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprosi maluchy na oryginalny spektakl z nietuzinkową postacią w roli głównej. Zwykły teatralny przedmiot codziennego użytku, jakim jest sznurek, tym razem zagra tytułową rolę w przedstawieniu. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2018

  O ładunkach we wszechświecie – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Jakie znaczenie mają dla człowieka ładunki dodatnie i ujemne? Mali odkrywcy odwiedzający Port Rumia Centrum Handlowe Auchan 8 września dowiedzą się wielu ciekawostek o elektrostatyce i obejrzą barwne pokazy wyjaśniające to zjawisko. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 29.08.2018

  Grzyblove – bezpłatne warsztaty dla dzieci w Porcie Rumia

  Wrzesień otwieramy wielkim grzybobraniem! Dzieci odwiedzające Port Rumia Centrum Handlowe Auchan 1 i 2 września wezmą udział w zajęciach kreatywnych, na których powstaną maskotki w kształcie grzybów. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 17.08.2018

  Zakończenie wakacji w Porcie Rumia

  Zakończenie wakacji i powrót do szkoły to wspaniała okazja do świętowania! Już 25 i 26 sierpnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan dzieci będą mogły skorzystać z licznych atrakcji, tak aby pożegnać lato z uśmiechem na twarzy. W programie zabawy klockami Meli i samochodzikami Hot Wheels. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2018

  Wyrusz na bezludną wyspę! – bezpłatny spektakl dla dzieci

  Czy w roli Czerwonego Kapturka może wystąpić Karmazynowy Pirat, a bajkowego wilka zastąpić Wilk Morski? Na bezludnej wyspie wszystko może się zdarzyć! 18 sierpnia goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan obejrzą przedstawienie pt. „Zupka z blaszanego kubka”. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 09.08.2018

  Robimy burzę w szklance wody – eksperymenty dla dzieci w Porcie Rumia

  Czy z mleka da się zrobić zachód słońca, a w butelce zmieścić tornado? Mali odkrywcy, którzy odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan 11 sierpnia dowiedzą się wielu ciekawostek o zjawiskach atmosferycznych i będą świadkami barwnych eksperymentów. Udział w „Akademii małych odkrywców” jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Pszczele sprawy i zabawy – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Jak wygląda ul, jak powstaje miód oraz dlaczego pszczoły są takie ważne? Odpowiedzi na pytania znajdą mali goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, którzy 4 i 5 sierpnia wezmą udział w zajęciach kreatywnych z elementami edukacji przyrodniczej. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 17.07.2018

  Jedziemy do Włoch! – warsztaty podróżnicze w Porcie Rumia

  W te wakacje obieramy kierunek na południe i wędrujemy do Włoch! Podróżnicze warsztaty w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan 21 lipca pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje państwa śródziemnomorskiego i rozsmakować się w prawdziwej, włoskiej pizzy. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2018

  Zobacz wyimaginowany świat Felka – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Czas na teatralną przygodę z dialogami z utworów znanych poetów i pisarzy literatury dziecięcej. Już 14 lipca mali widzowie Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan wezmą udział w interaktywnym spektaklu, przenosząc się do wyimaginowanego świata głównego bohatera – Felka. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 03.07.2018

  Zobacz, na jakich motocyklach jeździli dziadkowie! Wystawa polskich oldtimerów w Porcie Rumia

  Pora odświeżyć stare wspomnienia! Od 7 do 29 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan miłośnicy polskich motocykli będą mogli podziwiać wyjątkowe egzemplarze oldtimerów - najstarszy pochodzi z 1949 roku! W programie również liczne atrakcje dla dzieci. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty