Materiały dla prasy

 
 • 20.06.2017

  W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie przyszłych mam i ich dzieci

  Zdrowie i samopoczucie kobiety w ciąży wpływa w znaczącym stopniu na zdrowie i rozwój jej dziecka. Dlatego tak niezmiernie ważne jest dbanie o komfort przyszłej mamy oraz regularne badania lekarskie. W dniach 24-25 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się wyjątkowa akcja „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2017”, podczas której będzie można m.in. bezpłatne wykonać badanie USG i USG 4D i skorzystać ze specjalistycznych konsultacji.

   

  Więcej  

   
 • 13.06.2017

  Nowa odsłona baśni o Czerwonym Kapturku – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

  Na wszystkie dzieci, które 18 czerwca przyjdą do Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, czeka wspaniała teatralna przygoda. Najmłodsi poznają nową wersję baśni o Czerwonym Kapturku, w której wystąpi Zaczarowany Kapturek – dziewczynka stworzona przez magika, sztukmistrza nad sztukmistrzami.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  Wielka, interaktywna wystawa eksperymentów w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

  10  i 11 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędzie się „Interaktywna wystawa eksperymentów”, składająca się z 22 interaktywnych urządzeń i eksponatów. Dzieci będą mogły na nich samodzielnie wykonać eksperymenty naukowe.

   

  Więcej  

   
 • 30.05.2017

  Tworzymy ekologiczną biżuterię – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Jednym z największych trendów tego sezonu są dodatki wykonane z materiałów ekologicznych. Podczas warsztatów kreatywnych, które odbędą się 3 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan najmłodsi poznają zasady upcyclingu i wykonają oryginalną biżuterię.

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Pierwszy park trampolin w Rumi już od 3 czerwca!

  W pierwszy czerwcowy weekend w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi zostanie otwarty nowoczesny i pierwszy w mieście park trampolin. Z tej okazji na gości czeka wiele atrakcji oraz pokazy i konkursy.

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Weź udział w warsztatach i bądź EKOodpowiedzialny

  Jak na co dzień dbać o środowisko naturalne? Tego dowiedzą się najmłodsi i ich rodzice, którzy w najbliższą niedzielę odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. Odbędą się tam warsztaty z cyklu EKOodpowiedzialni, podczas których uczestnicy poznają podstawowe zasady troski o środowisko naturalne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 25.05.2017

  Namów Mamę na bezpłatne badania kardiologiczne

  Z okazji Dnia Matki Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza wszystkie mamy na akcję bezpłatnych badań kardiologicznych. W sobotę 27 maja w pasażu galerii handlowej będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad lekarza specjalisty oraz dietetyka.

   

  Więcej  

   
 • 19.05.2017

  Przygotuj się do UEFA EURO U21

  Za niecały miesiąc w sześciu polskich miastach rozpoczną się rozgrywki UEFA EURO U21. Tych, którzy chcą już teraz poczuć sportowe emocje, Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na wyjątkowe sportowe spotkanie. 20 maja w pasażu galerii handlowej będzie można obejrzeć pokazy piłkarskich trików, wziąć udział w rozgrzewce z piłkarzami Arka Gdynia, a także w turnieju gry w piłkarzyki i wygrać bilety na mecz. 

   

  Więcej  

   
 • 16.05.2017

  Odkrywamy fascynujący świat teatru lalkowego i obrzędów ludowych

  Już 21 maja w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan najmłodsi poznają kolejne teatralne tajemnice. Podczas bezpłatnego przestawienia dzieci razem z profesorem Hilarym Szczebrzeszyńskim odbędą podróż w świat polskich obrzędów ludowych i wystąpią w Teatrze Jarzynowym.

   

  Więcej  

   
 • 10.05.2017

  Odkrywamy fascynujący świat dynamiki

  Znane przysłowie mówi, że ruch to zdrowie. Czy tylko? Już 14 maja podczas warsztatów „Świat w ruchu” w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan mali odkrywcy będą mieli okazję poznać zasady, jakimi rządzi się dynamika oraz wezmą udział w licznych eksperymentach.

   

  Więcej  

   
 
 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty