15.05.2019 Świętujemy z Mamą Mu!

 

 

Gotowi na zabawę w doborowym towarzystwie? 25 i 26 maja z okazji Dnia Matki w naszym Centrum zagoszczą bohaterowie popularnej serii książek dla dzieci – Mama Mu i Pan Wrona. W programie czytanki, warsztaty kreatywne i sesje fotograficzne. Wstęp wolny!

Zabawne oraz pełne ciepła książki o przygodach ciekawej świata i rezolutnej krowie od dawna podbijają serca dzieci na całym świecie. Już wkrótce Mama Mu i jej przyjaciel Pan Wrona zaproszą dzieci odwiedzające nasze Centrum do wspólnej zabawy z okazji Dnia Matki. Wśród atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie!

O pełnych godzinach maluchy wysłuchają opowiadań o przygodach nietuzinkowych postaci – Mamy Mu i Pana Wrony. Na warsztatach plastycznych uczestnicy będą mogli za pomocą różnych technik i przyborów plastycznych wykonać plakaty, na których uwiecznią bohaterów bajki. W pasażu galerii zostanie również zorganizowane studio zdjęciowe, w którym wszyscy zainteresowani zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia z Mamą Mu i Panem Wroną. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa będzie można wydrukować na miejscu. Najbardziej aktywne dzieci wezmą udział w popularnej dawniej grze w klasy, hula-hop, na skakance czy w kapsle.

Z kolei w fabryce prezentów maluchy stworzą kreatywne upominki dla mam z okazji ich święta. Z dostępnych na miejscu materiałów powstaną odciski rączek w glinie, koralikowa biżuteria, lawendowe woreczki do szaf, breloczki czy tradycyjne laurki. W strefie florystycznej mali artyści przygotują barwne kompozycje kwiatowe. Te własnoręcznie przygotowane przez dzieci prezenty ucieszą każdą mamę! 

Zabawy z Mamą Mu odbędą się 25 i 26 i maja. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11.00 do 18.00. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty