08.02.2019 Wygraj pobyt w LEGOLAND® Billund Resort!

 

23 i 24 lutego na najmłodszych i ich rodziców czeka moc atrakcji z klockami LEGO® w roli głównej! Wśród nich zabawy, gry oraz konkurs, w którym można zdobyć zestawy LEGO®, bilety wstępu do LEGOLAND® Billund Resort w Danii oraz nagrodę główną - voucher na rodzinny pobyt w tym parku rozrywki. Wstęp wolny!

W ostatni weekend lutego pasaż naszej galerii handlowej zamieni się w niezwykły park rozrywki i zapewni maluchom liczne atrakcje!

Najmłodsi zasiądą w elektrycznych samochodzikach LEGO® i sprawdzą swoje umiejętności na wyznaczonym torze do jazdy. Wiele radości dostarczą także stoliki z klockami, gdzie każdy będzie mógł zbudować najbardziej wymyślne konstrukcje oraz wystawa budowli i postaci XXL prosto z parku LEGOLAND®. Nie lada atrakcją będzie stoisko multimedialne, gdzie będzie można wziąć udział w rywalizacji w grach na tabletach. Chętni będą mogli założyć okulary VR i dzięki nim przenieść się m.in. na tory kolejek górskich, które można spotkać w parku LEGOLAND® w Danii.

Atrakcją spotkania będzie również specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do zdobycia będzie kilkadziesiąt pojedynczych biletów do parku LEGOLAND®, duże zestawy klocków oraz nagroda główna – rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort w Danii! Aby zawalczyć o nagrody, wystarczy zmierzyć się w budowaniu najwyższej wieży z klocków na czas. Już wkrótce będzie dostępny regulamin.

Spotkanie z atrakcjami LEGOLAND® odbędzie się 23 lutego w godzinach 9:30 – 21.00 oraz 24 lutego w godzinach 10:00 – 20.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty