23.01.2019 Poznaj historię Króla Maciusia – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

 

 

Czy 10-latek może zostać królem i rządzić wielkim królestwem? Już 16 lutego maluchy odwiedzające nasze centrum wezmą udział w przedstawieniu teatralnym o Królu Maciusiu Pierwszym. Wstęp bezpłatny!

Spektakl na motywach powieści Janusza Korczaka przemówi do wyobraźni małych widzów i skłoni ich do głębszej refleksji. Główny bohater to 10-letni Maciuś, który stanie przed nie lada wyzwaniem. Chłopiec zostanie królem, a od jego decyzji będą zależeć losy wszystkich obywateli. Widzowie naszej sceny teatralnej dowiedzą się, że wszystkie decyzje pociągają za sobą konsekwencje, a w życiu dorosłych niezwykle ważna jest odpowiedzialność.

Czy Maciuś okaże się dobrym władcą? Jakie konsekwencje będzie miała reforma o rządach dzieci i czy w podejmowaniu decyzji pomogą rady zarozumiałych ministrów? W przedstawieniu nie zabraknie przygód – postanowienia chłopca przysporzą mu niemałych tarapatów, a na zajęcie królestwa będzie czyhać sąsiedni król. Emocjonujące przedstawienie z pewnością przemówi do wyobraźni małych widzów!

Teatrzyk pt. „Król Maciuś” odbędzie się 16 lutego. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz. 13:00, 15.00 i 18.00. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! 

 

  Wróć do listy

 
Port Rumia C.H. Auchan ul. Grunwaldzka 108

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty